Vážení priatelia amatéri, rád by som predložil svoju drobnú úvahu o platenom obsahu. Nemám nič proti, vážne nie, ale čo tak sa zamyslieť koľko kreditov žiadate za svoje výtvory? Samozrejme sa to nevzťahuje na všetkých. Len pre zamyslenie, povedzme, že si kúpim obsah na dvd alebo si niečo stiahnem platené. Zaplatím povedzme 20 € alebo $ cca za dve, niekedy aj viac, hodiny. To je za hodinu obsahu…