orionalien
pekne, osobna skusenost ci iba nenaplnena tužba?
Taaffeite
Raz mi niekto povedal :" Bokovka je len predjedlo, hlavny chod je vzdy doma. A vdaka tomu predjedlu to hlavne omnoho lepsie chuti."
0
0
Já? S žádnou...už jsem starý, studentské léta a nezávazné šukaní už mám za sebou, nechám to mladším ročníkům
Zatím... moje zkušenost je taková, že ženy tu chtějí jen šukat. Vdané, zadané, troky, bi trojky ... zajímá je jen velikost péra, výdrž a jestli máš čas a prostor zrovna, když jim to vyhovuje
Hlavně teda nezávazně... takže bych je rozdělil jen na ty co na jdou napřímo a na ty co potřebují omáčku kolem.
HardAndHearth
Podľa mňa je problém aj v tom, že ste to dohadovali takto. Proste priamo na vec. Tiež mám skúsenosť, že ak sa niekto dohaduje na sexe bez predchádzajúceho spoznania sa, nezvykne to dopadnúť dobre. Preto preferujem spoznať sa aj osobnostne. Ak si nesadneme, nič z toho nebude, ale vyhneme sa sklamaniam. Už som sa stretol s názorom "Ja nemám čas na nejaké zoznamovacie stretnutia.". No a to sú tie prípady, kedy síce nemajú čas sa stretnúť, ale strácajú čas hľadaním. Buď sa nakoniec vôbec nestretnú, alebo je to podobný trapas. Čo mi nejedna moja priateľka povedala, prakticky vždy bola štvorka prepadákom. Bol som v mnohých trojkách a dá sa povedať, že každá dopadla dobre. Očakávania sú podstatne reálnejšie. Preto to dopadne dobre.
Taaffeite
Je to jeden typ, nie vsetci:) A chapem tvoj postoj. Ale aj to, ze kazdy mame svoj charakter, zvyky atd. Ak sa zacnes kazdemu prisposobovat, co zostane z tvojho povodneho Ja. :)
0
0
Zlomil Vám srdce anebo jen vyčerpal?