Комментарии (10)

mr-day mr-day
Na album jsme se podívali až teď, to je totál úchyl v dámském prádle. Nám poslal fotku pěkné blondýnky (skutečné), prý 24 let. A takovejch je tady hafo. Na normální slušný pár, co by si to chtěl užít ve čtyřech nenarazíte.
Petr89M
Petr89M
My jsme s manželkou normální pár, ale ještě jsme nenašli odvahu se s někým potkat a třeba jen pokecat. Oba nás se ženou láká i zkusit swingers, ale ta odvaha tam není 😁 mimochodem jsme taky z Liberce a do Babylonu občas zajdeme. Na nevhodné chování jsme ale zatím nenarazili nebo jsem si ho nevšiml 😁
0
2
Boygirl111 Boygirl111
Ahoj. Nechystá se fajn pár ve středu přes den cca 13h na relax atd…?
Petr89M
Petr89M
Chystáme se se ženou dnes večer. Snad tam nebude hlava na hlavě *6*
0
0
JsemToJa13 JsemToJa13
Byli jste dneska ? Bylo lidi ? Babylon praskal lidmi , co wellnes ?
Petr89M
Petr89M
Byli jsme v neděli odpoledne a poměrně dost lidí, pak jsme šli v pondělí na poslední 2 hodiny a bylo tam včetně nás tak do 10 lidí
0
0
par-plzen-praha par-plzen-praha
V pondělí 27.10. odpoledne (do 17.h) nebo večer (kdykoliv po 19.h) se milerádi potkáme se sympatickým párem "pod hvězdami" ;)
Tom560 Tom560
Ahoj, přidá se někdo na Relax v pondělí 27 dopoledne?
Honeypar Honeypar
Máme v plánu na úterý 23.9. Relax v Babylonu. Třeba bude mít sympatický pár stejné plány?!? Písněte… 😈🤩
Petr89M
Petr89M
Tenhle týden ne, ale v dohledné době cca 14 dní to je v plánu. Vstup už máme půl roku koupený 😁
1
1
NymfoPar NymfoPar
Chceme zajít v neděli na poslední dvě hoďky. Neplánuje nějaký pár zajít, ať tam nejsme zase uplně sami?
Petr89M
Petr89M
Možná půjdeme, nevím, jak se mi podaří se domluvit se ženou :-)
1
1
Petr89M
Petr89M
Ahoj,sice je to po termínu, ale v blízké době se tam se ženou chystám 🙂
0
1
mr-day mr-day
Do wellness Babylon je zakázán vstup mladším 15 let. Přečtěte si návštěvní řád, bod 17 - "...návštěvníci nesmí svým chováním porušovat zásady slušnosti a mravnosti". Lze najít též na webu Wellness Babylon. Pokud se sexuje v uzavřených místnostech (amorkách nebo pod hvězdami) tak tím nikoho nepohoršujeme. Ručník přes kliku znamená OBSAZENO. Pokud někdo šuká v sauně nebo dokonce ve vířivce, tak to je dle nás porušení řádu a nemělo by se tak dít. Zdaleka ne všichni chodí do Babylonu za sexem, jsou tam též hoteloví hosté, kteří chtějí relaxovat. Horší jsou honiči, chodí za vámi jako psíci, vlezou úplně všude, i přes ručník na klice vám opakovaně vlezou do amorky a onanujou. Lze na ně upozornit na recepci.
Petr89M
Petr89M
Pamatuju si že v Amorových komnatách byl i zevnitř zámek,ale když jsme tam byli naposledy, tak tam nebyl a už se to ani nejmenuje Amorovy komnaty, tak jaká je realita? Chystám se tam se ženou v dohledné době (ne kvůli sexu), tak ať nejsme překvapeni 🙂 díky za odpověď
0
0