Посты

safraa
10 лет назад
Блог

Mlčeti zlato

Ach jo, tady není kde pokecat A teď nepíši o notoricky známé věci, že komunikace s lidmi na zdejších chatech není vždy jednoduchá, řečeno eufemisticky. Ale jakou místnost si mám vybrat? Člověka napadne, že čím větší místnost, chápej jako, čím více lidí v místnosti, tím…

safraa
10 лет назад
Блог

Jsem normální?

Jistě jste si i Vy občas všimli inzerátů, profilů, nebo jen takových prohlášení, postesků nahlas, které znějí podobně jako třeba:,,Jsem normální a hledám někoho normálního“. Zdánlivě je vše logické, správné, jakoby rozumné. Je to však alespoň trochu rozumné? Zkusím…

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше