Посты

par_nepar
8 лет назад

Kdo ví proč?

Všechno jsme už napsali. I takto se milujeme.
349 25
par_nepar
8 лет назад

Opravdu jsme pár

Ačkoliv tu máme certifikaci, stejně nám někdo nevěří, že jsme pár. Tady jsou první společné. Kdo četl naši zpověď ví, proč jsou první fotky orálek ;)
A pořád se ptáte koho hledáme. Nikoho, ale kdyby se našla mladá paní dívka, která by chtěla do trojky nebo místo mě s Danem a nechala se u toho fotit nebo natočit na video ( bez obličeje), tak ať napíše.
268 13
par_nepar
8 лет назад

Sára provokuje

Než dopišeme naše seznámení na blogu jedna série. Fotil Dan a já jsem provokovala. Rukavice mám kvůli tetování, jinak by z toho byl průser, kdyby nás někdo poznal.Víc fotek není, protože Dan to nevydržel :)))
434 30

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше