Посты

Semiramis
3 месяца назад
66 2
Semiramis
3 месяца назад

Co by určitě nemělo chybět v rozlučkovém albu?

Zadeček...
32.8 %
Silonky a fotky v hezkých botách...
6.1 %
Mokré tričko, případně použití olejíčku...
17.2 %
Foto jak si ráda hraju s mužem...
33.3 %
Troška mučení pánské výbavy...
10.6 %
Total votes: 180
Голосование завершено
Semiramis
3 месяца назад
История

Zrnko naděje v Pandořině skříňce

Na zdejších stránkách jsem již roky. Někdy to tu bylo náročné, jindy zábavné a občas celkem na nic. S každým rokem, který jsem tu byla mi přišlo, že je to čím dál tím horší. I tak se mi občas s někým povedlo prohodit pár hezkých řádků a když byl pokec fajn a vydržel…

Semiramis
7 месяцов назад

Ano občas si s nimi hraji...

Jo i já mám občas praštěnou náladu a tentokrát jsem se o to podělila. Pokud se líbí, nebo jen pobaví, komentář potěší.
159 32

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше