Посты
Strojím se…co bude dál?
Když je člověk sám…
MICROCAGE
Nová klec, menší uz není
Sam na hotelu…přijdeš?
Jsem sam smutný na hotelu….přijdeš, nebo se zas budu muset bavit sam se svým průhledným kamarádem?