Tralaland 12 месяцов назад Na to že by som chcel mať v sebe pekného kokota 0 0 Поделиться Пожаловаться
Tralaland 1 год назад Na to že sú tu asi len ojebováci ktorý pivíšili slovo na hovno 0 0 Поделиться Пожаловаться
Tralaland 1 год назад Myslím na to že táto stránka je len na to aby niekto prišiel k peniazom ale o tom tieto stránky sú 0 0 Поделиться Пожаловаться
Tralaland 1 год назад Tu sa fekt nenájde nejaké dievča, žena, baba, starena, pre normálneho, zdravého nadržaného deda? Tuším je táto apka len pre mladých a buzerantov 0 1 Поделиться Пожаловаться