Посты

General-marsal
1 месяц назад

Klasická situce v páru, berete život jak dává a když tě parter začne vyčítát oklikou TO, co přesně sám dělá. Co vám vlastně vic funguje pro klid a pohodu?

Pouze pro:
Пары женщины и мужчины
Пары женщины и женщины
Пары мужчины и мужчины
С альбомами/видео
Dělat jakoby-nic a kdyby něco tan zapírat a zapíra
100 %
Normálně si to řeknete a čau, řeřešíte dal věci
0 %
Probíráte spolu zkušenosti a nova trendy.
0 %
Total votes: 2
Голосование завершено