Nikol_120 7 месяцов назад Co si myslíte o tom, když kamarádka roky říká o jiném, jaký je to blbec (a horší) a pak se s ním stejně vyspí? 14 13 Поделиться Пожаловаться
Nikol_120 7 месяцов назад Že ten můj je zlatíčko. Prý :jestli mě budeš zlobit, hodím tě kamarádům a ti se v tobě rukama tak pohrabou, že se týden nevycuras 😁😁😁 20 5 Поделиться Пожаловаться
Nikol_120 7 месяцов назад Že mě pěkně bolí zadnice, když si z ní včera udělal přítel jehelníček 20 3 Поделиться Пожаловаться
Nikol_120 8 месяцов назад Vypadá to, že jsem zadaná... Měla bych Пожаловаться Přestat jsem chodit a smazat profil 28.5 % Chodit jsem dál, psát si, scházet se... 71.5 % 0 Total votes: 235 Голосование завершено