Shadow87 10 месяцов назад Mrdat v tomhle počasí a na chem…ty kokso to musí být sebevražda nebo pro nadšencefalitida extrémních sportů…😂😂😂😂 0 0 Поделиться Пожаловаться
Shadow87 1 год назад ja bych ........ to snad ani neni mozny...nekdo se hlasi 0 0 Поделиться Пожаловаться