Somfit 7 месяцов назад Velke sklamanie ,tu uz realna zena nieje ,. cu tu je nevhodne napisane? 0 0 Поделиться Пожаловаться
Somfit 1 год назад Ahojte,môžete mi niekto napísať ci ste sa tu už z niekym reálne stretli? 0 0 Поделиться Пожаловаться
Somfit 1 год назад Zajtra sa pôjdem povoziť na mašine a hľadám cieľ, niekde na kafe hm? Nájdem dievča? 0 0 Поделиться Пожаловаться