Посты

EMaEL
9 месяцов назад

Ak sme boli s niekým v kontakte a odmlčali sme sa, mali sme na to objektívne dôvody. Život sa deje a nie vždy je yo správne mentálne nastavenie na túto stránku a aktivity s ňou spojené. Ale kľudne píšte. Odpíšeme. Ak sa dá. 🙂