Посты

martinn07
2 года назад
189 5
martinn07
2 года назад

Opravář

Volala mě jedna paní zda bych se nemohl u ní stavit že manžel odjel na týden pracovně . Že potřebuje něco opravit, a já jsem dobrák od srdce. Která mě zase zavolá? Budeš to ty?
265 12
martinn07
2 года назад
270 12
martinn07
2 года назад
234 8
martinn07
4 года назад
439 19
martinn07
11 лет назад

Dovča 15

Musel jsem se pochválit. Snad bylo čím.
363 57
martinn07
14 лет назад
304 48