Посты

Kozataaa
1 месяц назад

Nesnáším ty týpka co si myslí, že když bude do mě bušit pul hodiny že to je nějak zajímavé. 15 minut si přehrávám co musím doma udělat a čekám kdy to konečně skončí ...

Čím to je že se někteří absolutně nemůžou udělat a jiný je za dvě minuty

Продолжайте изучать другие посты

Показать больше