A je to tady zase. Uz o to nestojim, uz to nechci, uz me to fakt otravuje - furt to sype. Ne, nemluvim o nejakem supervynosnem kseftu, mluvim o te debilni bile veci, ktera se sype z oblohy. Vcera jsem si planoval, ze na velikonocni vikend vyrazim nekam do hor uzivat si…
Посты
Co je skryte
... to pry laka. Mnoho zen si psalo o vic fotek v pradle, tak uvidim, jestli je timto uspokojim?
P.S. Tak pry byla galerka malo eroticka... pridal jsem posledni dve fotky :)
P.S. Tak pry byla galerka malo eroticka... pridal jsem posledni dve fotky :)