V jednom slunečném dni jsem přepaden v malém remízku jakési víle modelem posloužil!! Slunce hřálo a mé touhy zůstaly nenaplněny. Ale i tak ...kdo ví!!!
Konečně se mi povedlo přesvědčit svoji lásku, že je krásná a nemusí se stydět a musel jsem se přidat...doufám, že to nebude naposledy! Těšíme se na ohlasy a známky!!