plzenskypohodar
автор: plzenskypohodar 11 месяцов назад 2 1112 10

Každý ze své práce máme nějak zničené tělo. Někdo jen sedí, někdo jen stojí, někdo stále dělá stejnou práci polovinou těla a podobně. Já také mám rozbité tělo. Chodil jsem na rehabilitace a tam to všechno začalo. Rehabilitace jsou dlouhodobá záležitost a hlavně pravidelná. Střídali se o mě dvě rehabilitační pracovnice. Samozřejmě jich tam bylo víc. A bylo zajímavé, že zrovna, když jsem přišel na…