Ukáž sa aký si gentleman a nie úbožiak Nahlásiť _diablik_ Sledovať pred 8 mesiacmi Som gentleman na úrovni 70.4 % Som úbožiak ktorý si chce len vyhoniť 29.6 % Celkom hlasov: 27 Hlasovanie sa skončilo