Máte raději Valentýn, či 1.máj ? Nahlásiť PrsaZadek Sledovať pred 5 mesiacmi Valentýn , a srdíčka :D 6.5 % Hledáni rozkvetlé třešně :D 26.2 % Jsem rád/a za břízu na 1.máj :D 9.8 % Ani jedno mně nebere 🤐 43.5 % Valentýn, mám důvod ohřát ho v teplu kundičky :D 14 % Celkom hlasov: 214 Hlasovanie sa skončilo