Ahoj,je tu někdo z Horních Počapel,nebo blízkého okolí? Napiš Nahlásiť Mass21 Sledovať pred 2 mesiacmi Ano,napíšu 11.8 % Nene 88.2 % Celkom hlasov: 17 Hlasovanie sa skončilo