Bylo by hodně praštěný nechat si vytetovat na zadek 2 pavučiny ? 😬🙃🫣😅😃 Nahlásiť LolaCrossTrany36 Sledovať pred 2 mesiacmi Určitě kravina. 🙈 58.3 % Možná by to mohlo bejt hezký .. 😁😅 41.7 % Celkom hlasov: 36 Hlasovanie sa skončilo