Vadilo by ti že osoba se kterou bys měl/a spát je bi? Nahlásiť Ferda123xd Sledovať pred 2 mesiacmi Pouze pro: Bez trans Jsem hetero - Vadilo 7.7 % Jsem hetero - Nevadilo 37.2 % Jsem gay/lesba - Vadilo 1.3 % Jsem gay/lesba - Nevadilo 9 % Jsem také bi 44.9 % Celkom hlasov: 78 Hlasovanie sa skončilo