Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp.... Nahlásiť 2jmenoNatka Sledovať pred 28 dňami Budu tam... 33.3 % Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu... 58.3 % Píšu ti... 8.3 % Celkom hlasov: 12 Hlasovanie sa skončilo