Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Nahlásiť Luka184 Sledovať pred 17 dňami Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Celkom hlasov: 56 Vyprší o: 12 dní