Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Nahlásiť Uvidimepotom Sledovať pred 4 dňami Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Celkom hlasov: 5 Hlasovanie sa skončilo