Zamyšlení
Jak začít ?
Berme to jen jako konstatování stavu ,nikomu nic nevnucujeme .
Možná to bude znít v dnešní době spíše archaicky , ovšem jen převádím myšlenky na písmo .
Mnoho "párů" inzeruje záměrně píši "údajnou snahu o nalezení spřízněných duší" .
Pravdou je ,že mnohdy jde pouze o pózu nebo zbožné přání či snad fantazii jednoho
z údajné dvojice.
Aneb kdo chce hledá způsoby kdo ne hledá důvody ( postava , věk , stav a mnoho dalšího )
Jde o to si užít a nikoliv kádrovat , mělo by stačit jeho její jméno ,orientace a domluva
co ano a co ne . Vše ostatní je soukromou věcí dotyčných , i když jde o intimnosti
jistá úroveň anonymity by měla zůstat.
Pokud je zájem někoho najít vyžaduje to čas a "energii " hesla typu nechceme si dlouze psát
jen vystihují povrchnost pisatele .
Pokud skutečně mám zájem a záleží mi na partnerovi i na protějšku nejspíše je třeba o
protějšku něco vědět, nebo to opravdu většina má tak .Vidět se do 30 min a hup na to ??!
Tedy minimálně jedna až tři schůzky než se něco začne dít .A v neposlední řadě o případném
setkání rozhodují (alespoň u nás oba on i ona a je třeba shoda ) pokud má vzájemně být hezky .
Zajímavé jsou proklamace hledáme pár k nám ale při oslovení ,nulové reakce nebo
automaticky zamítavé odpovědi , jistě fotka není vše a má malou vypovídací hodnotu.
První je písemný kontakt , máme za to že je třeba jisté kulturnosti a etiky .
Vulgarity nejspíše do začátku moc nepomohou.
Asi jsme ze staré školy a mezilidské vztahy vnímáme jinak než je dnes obvyklé .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.