" nic nehledám = neotravuj "
Někdy si říkám, můžeme si za to sami? Jsme příliš horliví, ty příliš krasná, příroda zavelí, mozek se odkrví, péro postaví a mozek bez krvinek v prdeli ?
Proč to ale děláš ? Proč jsi tak krásná, vyzývavá, polonahá. Proč se veřejně vystavuješ ? Ač píšeš že nehledáš, proč se tady veřejně ukazuješ ? Nehledáš pozornost ? Nehledáš obdiv ? Nehledáš lichotníka ? Nehledáš něco zakázaného ? Nehledáš ...... Ne už bylo hodně, Nejspíš něco hledáš ??
Nebo hledáš sexy namakaného gentlemana v obleku, který na Amatérech vůbec nepoukáže na tvoje svůdné fotky, krasné tělo, zadek k vylizání ale začne knihou, sbirkou motýlů, nebo Erbenovou Kyticí ?











Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.