Masáž prostaty

Dokážete si ju vychutnať?

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skvelá predstava ak by sa niekto našiel bol by som rád.
Masáž prostaty zahŕňa senzuálna masáž, mám bohaté skúsenosti,masírujem už viac ako 15 rokov a mojimi prstami prešlo veľa, veľa klientov.(Veď aspoň tu sa s tým pochvalim, keď inde by mi dali za to nálepku) Je pravda že ak sa muž uvoľni, myslím tým pri masáži prostaty,voľné dycha ,a sústreďuje sa na zvláštny pocit ,pre niekoho je to pocit na stolicu alebo štipkanie,potrebu močit,potom prekoná tie pocity a zistí že je to príjemné, vzrušujúce a môže vyvrcholiť úplným iným orgazmom ako pri sexe. Ale,aby k tomu tak aj došlo, je najdôležitejší masér, partner atď. A ešte som zabudla dodať, že pri masáži prostaty sa najprv premasiruju kríže, kostrč, obe polky zadku,to aby sa uvoľnilo svalstvo a potom pekné krásne ,klient ide na psíka. Potom sa premasíruju vajíčka,podbere sa penis ktorý už začína rásť a kvapkať od vzrušenia a pokračuje sa masážou hrádze a zadočku.Až potom sa masíruje dierka, jemne sa zasúva prst do otvoru, krúži, hore dole,a skúša sa reakcia klienta, a potom sa ide na prostatu!takýto dlhý precíteny proces. Pravým ukazovákom masirujem prostatu a ľavou rukov vtáka a vajca. Ale to nie je všetko, po to najlepšie si musíte prísť ku mne na senzuálnu masáž.Orgazmus bude ,jedná báseň. *1*
Mozem potvrdit, bol som u tejto maserky a velmi sa mi to zapacilo, odvtedy chcem to aj doma po manzelke, ktora mi to s radostou urobi. Mozem len odporucat *24* teda maserku, nie zenu *3*
Ďakujem pekné, verím že sa tvoja žienka polepšila a robí ti samé dobroty.
Ahoj kde robíš tie masáže?veľmi ma to zaujalo a rád by som si ju doprial
nádherne popisane....škoda, že si tak dalleko
Masáž prostaty som niekolko krát absolvoval, nie vždy som dosiahol orgazmus, ale niekoľko krát som mal orgazmy hneď po sebe aj tri - štyri s plnou erekciou a ejakulaciou. Spočiatku som skúšal sám, potom s partnerkou. Používame aneros klasický aj vybracny škorpión. Niekedy to so mňa len vytecie párkrát, veľmi príjemné ale orgazmus nepríde, to je vhodné pri femdom, bdsm a pod. praktikách. Ľahší variant je keď sa pripojí k masazi aj penis, uzdička stačí, alebo bradavky do štípcov. Kombinovať sa da😁. Ťažšie to je, keď som zamknuty v páse cudnosti. Doporučujem každému, sú to silné orgazmi, treba trpezlivo skúšať... A max. hygiena samozrejme.
Nejaka dobra maserka/maser v Nitrianskom kraji ? Nechce sa mi kvoli jednemu orgazmu kazdy den behat stovky km *21*
Ja ano. Idealne, ked mi ju robi zena.
Masáž prostaty je super a najlepšie to ide s Anerosom 👍. Je dobré to vyskúšať sám, zistiť čo s ako... no a potom sa nechať pomasirovat od niekoho kto to ovláda, alebo ho/ ju usmerniť podľa vlastných pocitov.
Ahoj odporuc mi takeho masera. Kde ho najdem?
To by som aj ja chcel, alebo len tak s niekym skúsiť
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To viem. Chcel som od teba konkretnu info
0905858683.Kosice Objednáva sa deň dopred
Jasneee,len reci si mala ze sa chces stretnut
Ja tiež hladam ale maserku masera nechcem len maserku
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
mna to nejako neoslovilo.....ani negatívne ani pozitivne
mozes pisat poviedky na dobru noc...
Treba to skusat a ide to. Najlepsi orgazmus!
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Jednoznačne že žena. Určite ano
Ja som tiež skúšal a cítil som nieco po 15 min. ako na hrane orgasmu, ale nič. Nakoniec som si ho vyhonil a bolo. 😁 neviem či som niekde chybu nerobil alebo čo. Neviem... ale bol to super pocit po tých 15 minútach.
Na poslednej masáži som zažil neuveriteľný stav (tranzu, orgazmu, ...?), keď od koliach.en po dolnú čelusť na tvári som cítil silné vibrácie v pravidelnom rýchlom rytme. Trvalo to asi 15 minút. Masér mi dráždil striedavo prostatu a vtáka, ja som si dráždil bradavku a mal som prst na jeho dierke. Po skončení som cítil výrazné pumpovanie v končekoch prstov ešte aj po piatich minútach. To sa nedá poriadne opísať.
Daj kontakt na toho masera. *4*.
Ahoj ,,môžem sa opýtať kde si bol na takej masáži?,rád by som to zažil. díky
mmmm...chcem to hrozne zazit... najradsej spolocnymi hratkami :)
skúsil som to tuším 3x.....neoslovilo ma to.....vyslovene nepríjemné to nebolo, aLE proste .....nevzrušuje ma to, nerobíí mi to nič extra
robím bežne masáž prostaty ale orgastické pocity má zhruba 20% iba, ostatní od šteklenia cez tlak po nepríjemný pocit alebo len vykvapkanie
Kto spravy masáž? Mne...........
Vie niekto odporucit nejaky masazny pristroj na prostatu. Vzdy som chcel skusit nejaky dobry. Ma niekto skusenost a odporuci dobry masazny kolik alebo nieco podobne?
Veľmi dobrý je Aneros ... majú viacero modelov, vyber si podľa veľkosti ... ja mám progasm a je super. Keď sa s tým naučíš narábať, je to zábava :) Potom je ešte dobrá kovová nJoy Pure Wand - s tým si dokážeš sám pohodlne prostatu celkom dobre podojiť :) Na ebayi ju zoženieš za pár korún (neznačkovú)...
Ahojte.. Chcel by som skúsiť masáž prostaty.. Viete mi niekto poradiť kto ju robí v Bratislave? Kam by sa naozaj oplatilo ísť?
tiež by som rád ..zatiaľ ma to neoslovilo.......ale možno.....BA,TT,PN
Tiež bi som hu rad skusil.ja od Tn
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chcel by som zažiť masáž prostaty a zároveň aj vyvrcholenie...
Môžem potvrdiť, Aneros je najlepší 👍.