Obrezaný penis

Pohrávam sa s myšlienkou podstúpiť obriezku,

Mám v úmysle podstúpiť obriezku čisto z dôvodu väčšej výdrže a kvality sexu, máte niekto realnu skúsenosť? Vdaka za konštruktívn eodpovede a názory.
Ja mám obriezku od 2 rokov a som spokojný nemám žiadny problém a vydržím mat sex aj hodiny aj viackrát po sebe
Ja som podstúpil obriezku tohto roku, zo zdravotných dôvodov. Popravde ti neviem povedať či to nejak pomôže pri výdrži keďže som neskúsený. Pri masturbácii vačšiu vydrž nejak nepociťujem. Toť moja skúsenosť.
Tak ja mam vydrz lepsiu. Ale pred tym som mal zuzenu predkozku takze bez gumy to bolo vzdy rychle
Cau aj mne zarasta pretkoska chcel by som to dat spravit nech ma obrezu kde to robia a hambym sa
Cuimed.sk mne to robili tam.a v pohode
V Trenčíne sukromná klinika bezbolestne na počkanie.
A koľko tak to stojí obriezka eúr
Pozri, ja mám tiež obrezaný a musím povedať, super, u mňa bola úzka predkožka, krátka uzdička, no samý problém a teraz super, dlho som čakal a trpel kým som sa odhodlal a ľutujem že som nešiel hneď keď som mal ísť a dal som si piercing po ktorom som tužil
Uplne rovnako ako kolega predo nnou, uzka predkozka, kratka uzdicka, dlho som sa bal to riesit, nakoniec skoda, ze som nesiel skor. Teraz mam 36, som cca 16 rokov po zakroku, zatial ziadny problem, vydrz podla reakcii partnerik vysoko nadpriemerna. Ci by som si to dal len tak spravit, to neviem, ale je to hygienickejsie, to je tiez pravda.
Po zákroku nejaká bolesť? či si nemal žiadne bolesti?
Je to super suhlasim ja som to tiez urobil
Tiež som mal zúženú predkožku a odhodlal som sa až teraz na operáciu...momentálne som týždeň po, takže ešte ma čakajú cca. 2 ďalšie kým bude opäť "fungovať"
Neboj sa, ešte zo začiatku ti bude stále stáť, lebo bude citlivý na oter, ale za mesiac, dva si na to ani nespomenieš že ti niečo zobrali a hlavne ten pocit, že ťa nebolí
Som obrezany od malicka, Ked opomeniem nabozensky kontex, tak fantasticka vec jednak v hygiene a hlavne pri sexe - neskutocna vydrz. Vrelo doporucujem.
podstúpil som obriezku kvôli zúženej predkožke a aj kvôli tomu, že som chcel piercing a nebolo to možné. a je to lepšie, som spokojný
Presne ten istý dôvod som mal aj ja
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No necitlivý nie je tomu ver, to sa len tak hovorí
Zatial mam "iba" 16-17 rokov obrezaneho vtaka, ale ze by bol necitlivy alebo by som sa dorabal rukou, to ani z daleka...
To nie je pravda. Manzel ma obriezku a nema ziadny problem sa spravit. A nie je nad to fajcit obrezaneho vtaka
piercing ide aj bez obriezky :) vid moje albumy. ale tak ty zrejme z nejakych zdr dovodov si ju daval prec
Ja mám zo zdravotných dôvodov asi 10 rokov ale čo sa týka výdrže podľa tých komentárov tu som asi jediný na koho to nejako nepôsobí
No to sa cudujem, ja mam tiez par rokov obriezku a vydrz mam jak po nejskych tabletkach*31**71*
To sa cudujem aj ja,ale nic sntym nespravim
Nejaká žena alebo pár čo by radi obrezaneho?
Obriezku mám tri roky,robili mi ju v Trenčíne.Po hygienyckej a intymnej stranke super.Lutujem že som si to nedal spraviť skôr.
môj partner má obrezaného 3 roky. Je to perfektné pre nás oboch. Každému odporučam..Robil mu to urológ ambulantne a nebol s tým žiadny problém.
Ja som tiež obrezany a myslím že je to super. Aj ženy to lepšie vnímajú. Páči sa im to☺️
ako dlho trvalo kym sa ti to zahojilo ?
Ja ma obriezku od malicka takze neviem porovnat ake to je mat predkozku a co sa tyka vydrze je to asi individualne a predkozka v tom rolu nehra
Ja som po obriezke asi 3 tyzdne...cisto esteticke dovody..prve dny to kus bolelo ked sa mi do rana chcel postavit..potom uz dobre..a teraz? Nelutujem to...perfektna praca..kuknite moj album
Mňa sa často pýtajú či mám obriezku.Nie,nemám . Jednoducho ho mám takého.Skor by som povedal že žaluď má tendenciu väčšej citlivosti ak máte len natiahnuté rifle apd.A mne sa to páči 😁