Prameň Komárno

vie o tom niekto niečo ?

Ahojte ! Dnes som sa dočítal od jedného na pokeci že za Komárnom, smerom na Marcelovu pri benzínke Hoffer, je odbočka na poľnú cestu, na ktorej konci je prameň rovvnaký ako v Ch. Grobe. poznáte ho niekto? Premýšľam že tam behnem v stredu pobehať.
Čau ak tam ideš pozrieť mohol by si dat vedieť ako tam vyzerá ci je fatkt taky ako v chorvatskom grobe. Díki
Takze je to preverene bol tam znamy je tam ozaj horuci pramen aj jazierko a chodia tam ludia voda je trochu menej tepla oproti grobu
Je to medzi Komárnom a Novou Strážou. Od Komárna treba kvôli značkám odbočiť až na benzínku Hoffer, prejsť cez ňu a z nej po poľnej ceste tak 30 metrov.
Miesta je tam málo, v hlbokej vode tak 2x2m, voda ide kanálmi a "jazierko" je asi dosť chladné, plytké a plné rybičiek.
Teplota cca 39C.
Wau dakujeme za info :) supeeeer
V 39stupnovej vode ziju rybycky? 🤔🤔
viete sem dat niekto foto jazierka ?
Neviem či možem dať link
ale https://imgur.com/a/xZSXxtN
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
pisal som spravu do pošty . :)
ahojte, chystá sa tam niekto? alebo tam chodíte ak ano, tak kedy?
Hľadám niekoho na spoločné nočné kúpanie
dnes o 19:00 tam budem nejaky senior ?
Ahoj..ja mozem,aj ked nie som este senior
No priznajte sa chlapi kto tam dnes bol ? Kamarat vas dnes videl :)
Že kamarát , náhodou nie ty ?
ja nie dnes som chcel ísť ale nestíhačky. ešte teraz mám kopec práce a to som sa moc tešil
ahojte. kocka,par v nedelu po 17h?
niekto po 50tke sa neprida dnes o 19:00
ja by som tam aj siel, ale len cez pracovnu dobu, alebo tesne po nej. za tmy uz urcite nepojdem na nezname miesto.
Staci mat slapky na nohach a nic sa nestane. Nieje tam uplna tma
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ano presne tam. Je to čerstvá voda ktorá hned odteká
budem tam okolo 12tej, mam rad termalne kupanie. kde je to uplne presne prosim? slecny, damy ste vitane
Idem sa tam pozrieť cez NZ ktorá by sa pridala alebo stretko tam aj s parikom?
Skoda ze tam nikto nie je teraz
Nie smerom na Marcelovu,ale smerom na Meder...Hofferka s velkym parkoviskom
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Este keby nejake zienky tam isli...hmmmm
Bacha, boli sme vyskúšať s mojou ženou na sviatky a chytila tam nejakú amoebovú infekciu, ktorej sa nevie zbaviť.
Chodím tam 45 rokov aj so ženou. Moja dcéra tam chodí s jej mužom a dvoma dcerámi od mala a nikto žiadu pliagu nikdy nechytil. Neviem čo tu ten Jozef predvádza ale chytiť to mohli akurát tak doma u suseda.
V poslednej dobe tam chodia samí teploši, človek tam príjde a hned ich vidí na sebe. ani nemá chuť. Kam táto doba speje. *385*
... mali by ich brat ako fajciarov...mohlo by byt pre nich vyhradené miesto a nech si uzivaju ako chcu nikto nie je zvedavy na nich ! *3*
Zial toto je realita, ale nechcem s tym nikoho urazit *6*
Ahojte. Kto pojde na pramen dnes okolo 19ej?
Ahoj. Chcem sa spýtať, ako je to tam cez týždeň doobeda?
Cez tyzden tam je malokto. Budes sam
Bol si ?
ako sa ti páčilo ? hmmm ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Skoda ze doobeda . Hmmm vecer je lepsie
Ktorá mladá by sa pridala k staršiemu páru ? :) Dnes okolo 19tej tam ideme. Buzeranti pohov.
Teraz niekto na pramen???????????
žial nestíham až koncom týždna
Zeny piste do spravy😉ja sympos fesi sport
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bol som sa tam pozriet. Veľa špiny plavalo na povrchu a je to malinke. Mozno len nafukalo a vyčisti sa to same, ale v takomto stave by som tam nevliezol. Mimo kade som neskumal hĺbku.
Ja tam idem v piatok v noci pridá sa senior ?
niekto na pramen dnes vecer ?
v sobotu tam budeme traja pridi
chysta sa niekto na pramen ?
kto na pramen cez sviatky ?
Prší nečakaj že nás tam veľa príde
O siedmej hodine tam prídem asi
Chodí tam niekto ? Minule som tam videl rozhadzane gumaky
Ja som dlhšie nebol takže neviem ako to teraz je
Dnes vecer o 19 bude niekto ?
udajne tam chodi mestska policia vyhanat ludi z vody. vie to niekto potvrdit ? alebo tam bol niekto v poslednom case nerusený ?
Boli sme v pohode nič v noci nikto nebol
Mladá kočka čo sa pridá zajtra večer ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Včera sme boli pred nami partia maďarov . Čakali sme asi pol hodinu lež sme sa vymenili
Nejak je tu ticho. Kto chodi?
pekny pramen dnes som sa tam rano kupal klud nikde nikoho aj berdomovci sa odstahovali asi voda ich zobrala do prec super klud nikto ticho cista voda
V pondelok rano. Chysta sa niekto na pramen v Kn? Napis do spravy dohoda
Zaujímalo by ma kto boli tí dvaja chlapi včera večer na prameni čo kecali na prameni o amateroch po maďarsky obaja okolo 60 DS značka . Ste tu ?
Bol vcera niekto na prameni v Kn večer? Ako bolo? Kto popise
Neviete ako to tam teaz vyzerá?
https://www.google.com/maps/place/Termálny+prameň+Nová+Stráž/@47.7620106,18.0703065,3a,75y,90t/data=!3m8!1e5!3m6!1sAF1QipOvFZGp7x-G2TRpShZnfn8yW_h6JkC0e7fruJU_!2e10!3e10!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOvFZGp7x-G2TRpShZnfn8yW_h6JkC0e7fruJU_%3Dw203-h114-k-no!7i720!8i406!4m5!3m4!1s0x476bb355a192ac65:0xfc2b9a3f9fdcd5f5!8m2!3d47.7619904!4d18.0701576
Ahojte. Napiste nam. Budeme radi. Tesime saaa
Ahijky. Chodime na pramen. Napiste nam
Napiste sukromnu spravu. Chodime na pramen
aké je to tam velké ? hlbka a teplota vody ?
Ahojky. Chodi nejaky par do kn. Chceme skusit. Napiste do posty. Budeme radi. Chodime aj do grobu. Pekny dnik.
Chodíme okolo ale radšej chodíme na malú nuda plaz na Dunaji.
Ako to tam vyzerá? Pripadne do správy nejaké fotky ? By som sa tam šiel pozrieť niekedy, mam to kvázi na skok :)
Ano chodi. Teraz v noci som bol. Vlastne s partiou. Fajn bolo
Kto dnes večer na prameň? ?????
Ktorá žienka sa pridá na nočné kúpanie na teplý prameň v Komarne
Chcel by som sa spýtať ako ďaleko je ten prameň od Komárna, neviem napr od stanice ? Vďaka 🙃
Mal by chut niekto ist dnes na prameň?
Ktorá žienka sa pridá na prameň sa
pramen zajtra okolo poludnia ?
Ktorá žienka sa dnes pridá na teplý prameň v Komarne
Ktorá žienka sa dnes pridá Na teplý prameň v Komarne viac v sprave
zajtra okolo poludnia niekto ponahotit na pramen ?