Dovolenka pre nudistov

leto 2019

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj,
sme parik, ja 32r a priatel 42r z Bratislavy a ideme v lete do Vera Play Club Hotel s Hydrotour v termine 26.8. - 5.9.
Chodíme už roky len na nudistické dovolenky a môžeme vám odporúčiť ešte v Chorvástsku FKK Valalta, v Čiernej Hore - Ada Bojana, na Kréte Vritomartis naturist resort. Všade je to celkom gay friendly. Dajte vedieť keby ste išli do Vera Playa v tom
čase :) Ideme do Vera Playa prvý krát.
Ešte linky:
https://www.intermedial.sk/Zajazd/Chorvatsko/Istria/Naturisticky-Rezort-Valalta-Bungalovy/?ID=923868

https://www.intermedial.sk/Zajazd/Grecko/Kreta/Hotel-Vritomartis/?ID=583857

https://www.intermedial.sk/Zajazd/Cierna-Hora/Ulcinj/Naturisticke-Stredisko-Ada-Bojana/?ID=789526
co ti platia za reklamu? ak nic ztak sa nad tym zamysli
Neplatia mi nic. Nemozem za to ze tu v SR nemame viac serioznych cestoviek s naturistickym portfoliom. Rad by som sa nad ty zamyslel, ale zial asi ta sklamem. Nemam sa preto nad cim zamyslat.
Poznám 2 české CK. V máj a jún karaván alebo mobildom za 150eu. (1 - 4 osoby). na týžden .Chorvátsko- istria alebo Krk.Nepridáte sa??? Chodím sám...
Ahoj napis mi ja by som sa pridal.
idem do valalaty okolo 12.7 som tam ktosa chce pridat samo prosim niemuzi bud parik alebo zeny napiste pokecame
Ahoj,bol si uz vo valate?aj my chceme ist tento rok
Ahojte, my ideme 12. 6. - 19. 6 tiez prvy krat :)
ahoj tiez by sme chceli ist na fkk dovolenku do chorvatska ken zatial nemame s kym... no a mame dieta 4r.
Ja tiez hladam niekoho na spolocnu natur dovolenku od 15.7..dohoda v poste.
My chodime uz roky a posledne tri uz aj s krpcom a psom. Je to parada. Kvoli psovi chodime do Baskin predtym to bola Valalta.
Ahojte boli ste na dovolenke v HR ak áno kde? Mi zasa hľadáme niečo na budúci rok
Boli sme v lete na ostrove PAG a sú tam super opustené pláže kde nikto nechodí a dá sa tam opalovat nuda ale aj dobre posexovať
ahojte a vedeli by ste mi aj nejako bližšie opísať, kde sú, respektíve kadiaľ sa vydať, aby som sa k nim dostal? Ideme tam na dovolenku a hľadáme buď riadnu nuda pláž, alebo niečo také, ako ste opísali vy. Vďaka
ahojte a kde chcte ist na dovolenku? poradim idealne z dietatom do vavlalty sice drahe ale naj naj naj kemp ja chodim stanovat nakolko somsam ak mate otazky poradim
Ahojte my ideme v lete od 1-15.8.2022 na ostrov LASTOVO
skoda ze o mesiac skorej ideete
ahojte a kde idete po prvy krat na dovolenku?
Chceli by sme sa spýtať ako je to s polpenziou resp hlavne s večerou na Valalte. Máme radi morské plody a miestne jedlá. Sú súčasťou vecerneho menu alebo sa oplati viac navstevovat restauracie v kempe? Radi by sme skúsili Valaltu tento rok :-) Dakujeme
Morské plody a miestna kuchyňa je skôr v reštauráciach v kempe, ktoré sú rôzne špecializované. Pri polpenzii je to skôr medzinárodná kuchyňa. Výber je ale veľmi bohatý a takmer každý deň je v ponuke aj nejaká ryba alebo krevety. Dokonca raz sme si na večeri mohli vybraťaj aj žraloka :) každý deň sme mali na výber z dvoch polievok. Vždy sú na výber 4 druhy mäsa (kuracie, bravčové, hovädzie a niečo morské), niekoľko druhov príloh, vegánske jedlá a dva obrovské šalátové pulty s hotovými šalátmi, alebo si namiešate vlastné. A zvlášť sú ešte pulty s rôznymi dezertami a zákuskami, ktoré sú tam famózne. A ešte nemôžem zabudnúť spomenúť valaltácke pivo (paradoxne ja, ktorý pivo vôbec nepijem). Majú tam vlastný malý pivovar a to pivo od nich je k večeri úžasné a je to snáď jediné pivo, ktoré mi chutí :)
Za nápoje, aj pivo, sa ale už platí pri večeri zvlášť časníkom.
Išiel by som niekam ,.......................
Ja som bol v grécku v natur hoteli... Mne sa na tom páči najviac, že vždy som patril k najmladším... Aj keď mám viac ako 40... Ale bolo aj pár mladších... Super
Tiež ideme do Vera Playa Club hotela v termíne 31.7. -7.8. 2019. Uvítame pár s ktorým by sme si spríjemnili dovolenku, poprípade navštívili swingers klub.
Po dovolenke vás poprosíme o hodnotenie ako to tam vyzera a ci ste boli spokojny tento rok nám to už nevide ale budúci rok chceme ísť tiež na nuda dovolenku ale adults only
Chodí aj nejaká žena na domašu alebo širavu???
Zober svoju!
ved mas nick ako par.
Chodíme tam vždy spolu, ty dement
Chodí
Chodí
Chodí
Chodí
Chodí
Chodí
Chodí
Kde na Domaši, Širave je nuda?
Keď Vám môžem odporučiť tak tento hotel Hotel Riu Palmeras Maspalomas Gran Canaria úžastná dovolenka
My jezdíme už roky sem
https://www.youtube.com/watch?v=bLLPicFGnIQ
Bunculuka na Krku.
Ahojte, mi ideme tento rok do Spanielska COSTA DE ALMERÍA . Neviete ci tam je niekde nuda plaz ?
Posledný týžden niekto v Chorvátsku Fkk?
Niekto na Rhodose 20-24.8. 2020?
Pripadne tipy kde tam ist na nudu?
Ako taka nuda plaz na Rodose nie je .V letovisku Faliraki je vyhradena cast pre nudistov.
Z nasho pohladu najkrajsia nuda plaz je na Korzike "Plage Linguizeta" kazdy rok sme tam boli.Krasna plaz ,cista voda , jemny piesok a hlavne nie hlava na hlave.
Pre rodiny s detmi malymi urcite Es Trenc, Mallorca - raj na zemi, cista voda, biely piesok.
Čaute,nemá niekto informácie o nudaplažach v oblasti Maspalomas (Gran Canaria)?*4*