squirtin alebo piss

ako rozlisit ci zena strieka alebo si cvrkla

Príspevok bol zmazaný.
*19* a s cim vlastne potrebujes poradit, mudrc? S tym, ze si cvrkne, alebo s tym, ze sa o tom nerozpravate?*363*
alebo sa chcel len pochvalit ze ma babu? :D
ok, teoretici vidim ze to padlo na urodnu podu...
OK teoretik. A ty neroznas, ci jej to ide z vaginy alebo z mocovej trubice? *363**363**363*
poradit s tym kde je otaznik, ci sa moze jednat o moč?
Ochutnaj alebo pozeraj odkiaľ to strieka.
panic? lebo inak si neviem vysvetlit co si napisal
Päťka z biológie pre siedmy ročník základnej? Lebo inak si neviem vysvetliť čo si napísal.
sorry nevedel som ze tvoje panictvo je tak citlive, inak by som to nespomenul
Chlapče ja som našukal viac kilometrov než ty v živote najazdíš na aute. Tak sa nestrápňuj a pozri si radšej odkiaľ čo strieka ako sme ti tu už naznačili viacerí.
Bud nechape, alebo fakt nevie. *363* Teraz neviem, co je pre neho horsie. Ale rozdrapuje sa tu na ostatnych riadne. *363*
Nerozumieme otázke. Tridsať znakov
Ochutnaj....
Ale je to moc.
Ved aj co ine by to mohlo byt....
Nerozmyslaj nad tym ja to mam doma tiez a je to parada. Niekto to doma nema a tuzi potom aby ho zena od rozkose ostriekala. Jednoducho si to uzivaj. Len to nerob v aute lebo cistenie ti zaberie viac casu ako sex.
Presne tak, dobre si napísal. Len si to užívaj ked to más doma.
Ja také štastie nemám, že by tiekla...a pritom milujem mokré orgazmy.
Ak necitis ziadny zapach,je len vzrusena a je jednou z mala lahko sqiutujucich zien
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Vsetko chce cvik,klud,pohodu a hlavne u zeny,zena ktora nema.skusenost a nrma.vysvetlene co to obnada sa neuvolni a mozes robit co chces...yakze komunikacia a hlavne bebude to za minutu,zenu treba max.rozpalit