Problem s predkožkou

Predkožka

Mam taky problem že mi nejde stiahnuť predkožka neviem čim to je mám 17 rokov je to nejaký problem alebo ešte dopsievam?
Ďakujem
Už tu bola takáto téma založená, ale v pohode, ak ti to nejde, máš bolesti, hygiena problém, tak len obriezka a budeš spokojný ak niečo tak napíš som obrezaný, neľutujem
Tiež máš obriesku a čiastočnú či úplnú ? Ja mám úplnú a je to úžasné keď mi ho žienka laská perami.
Jasné že úplnú čiastočnú som ani nerozmýšľal a je to lepsie
Presne ako píše Jonatan, jednoduchá operácia, pravdepodobne uzdičky, to vyrieši.
Ahoj, ked si o tom chces nieco zistit, vola sa to fimoza. Vygoogli si :) Ja som s tym mal problemy v detstve ... nemuseli ma obrezat ale bol som s tym 2x u urologa ... priebeh zakroku si nepamatam, ale myslim, ze mi len nasilu stiahol predkozku ... ale mozno kecam :) bolo to daaavno
Ak mas 17, mas taketo problemy riesit s rodicmi a nasledne s lekarom. A nie na webe, ktory je pristupny pre ludi od 18 rokov.
Ahojte presne tak ma 17nast a rieši problémy na stránke pre dospelých. Neviem či vedia rodičia kde je evidovaný.
Najvyšší čas niečo s tým urobiť.
Pomôže ti jedine obriezka, mbe to robili nedávno, lokálne opichane, je to trosku nepríjemné a trvá to cca 30min a potom funguje normálne,, čím skôr tým lepsie
Ja si zase osobne myslim,že nemaš 17 rokov ale hodne viac,a predkošku maš v poriadku,len chceš byť dôležity,Pozdravuje dedo