Moj je bi

Zvedavy

Moj partner chxe zazit nieco s m mat kamarata a obcas si chlapsky uzit je neskuseny preto hlada niekoho pidobneho na casom vsetko.Bolo by fajn ak by ste respektovali ze nejde o trojku len tu nema nick tak ma poprosil ci neskusim najst ja.Ak ma niekto zaujem staci sa ozvat.Zapad sk
aký problém má založiť si tu účet?
To snáď nemyslíš vážne???,..založiť účet je pre neho problém??,..je z toho cítiť podvod,ako aj toto založené vlákno “vraj” ženou,..
Mily moji dochodci prosim Vas ak sa nieco netyka konkretne Vas dvoch preco to komentujete?Nemali by ste sa vo vasom veku starat o vnucata a chodit do kupelov?Ja som tiez nekomentovala ani Vas ani Vase zaluby a je mi velmi luto ze ste frustrovany ze nik o to co hladate asi nema zaujem tak si svoju negativitu vybijate na inych.Rieste seba ak nepoznate okolnosti.Dakujem
Za tým ženským nickom je chlap a ešte k tomu aj retardovaný, keď nevie rozlíšiť fórum od zoznamky.
Pocuvaj ma dedusko.Nic by sa ti nestalo keby si bol ticho a hladel si svojho curaka a nasiel si niekoho seberovneho na to co hladas.Mozno by bolo fajn dat si od tej falosnej zeny aj poradit ze si mas oholit chlpy a schovat jazyk za zuby alebo vtaka do cervenych treniek a starat sa sam o seba.Dakujem
Och, Ty rozkošné mladučké,štyridsať ročné kecadlo - len aby Tebe nehompáľali brnbolce na neoholenej riti.
Čitam to už treti krat no stale nechapem o čo ide pani simone.To je pre Vašho muža problem najsť Bi chlapa??????
Tomuto “simonovi či simone” by sa hodil “erikfajka”,..podobné IQ monštrum,je z Trnavy,tiež nevie kam by mal ešte zasunúť,.budete si blízky,.jebať sa do riti môžte celý deň až vám všetkým trom bude hovno z uší striekať,...proti gustu žiaden dišputát,..a riešte si to cez zoznamku a nie fórum,.nečudujte sa že reakcie sú aké sú,..
Ahoj,zoznamis ma s priatelom?Rad to skusim.