FKK Delna Presov

Skusenosti

Ahojte, chcem sa opytat ci mate skusenosti z nuda plaze Delna Presov? :) laka ma tam zajst (samozrejme ked bude vhodne pocasie) a chcel by som viac info. Vdaka
Tak chod. Ake info potrebujes. Na nude bez plaviek a optimalne nikoho neotravuj.
Ano presne tak, drz sa toho co pise windi11, lebo pocasie uz je...
No ako bol si ? Ako bolo ? Je tam volny vstup ? Da sa tam zazit nejaka akcia ?
v tomto roku som tam zatial bol len 2x ale bolo super pocasie, teplucko... samozrejme, vstup je tam volny...
@Pitr159
Chapes rizdiel medzi nudou a swingers ?
Windi ,jasne , ze chapem .....ja mam rad nahotu ako taku , pekne sa opalit na slniecku, ale mne sa spaja nahota aj so vzrusenim , nesiel by som tam len kvoli tomu , ale ak by sa nejaka akcia udiala , tak by som sa nebranil.
- podľa Tvojej odpovede = vôbec tomu nerozumieš
Tak prosim povedzte co vnimam zle, aby som si tam neurobil hambu
Viď napr.: https://www.cestovatel.eu/mate-radi-fkk/ _____ " Práve nudistické zariadenia sú asi najetickejšie a najmorálnejšie. Fotenie neprichádza do úvahy, ani očumovanie. Jednoznačne prevláda slušnosť a korektnosť. Viem aj o slovenskom klientovi, ktorého hnali z nudistického kempu, pretože pohľad na dámy ho priveľmi inšpiroval.

Niekto môže namietať, že tam je na pláži aj sex. Pozor, nemýľme si to. To sú špeciálne pláže s uvoľnenými mravmi. Klasickí nudisti ich tvrdo odmietajú. Priam sa od toho dištancujú. A pláže tohto druhu propagovať ani nemienim. Určite však bránim právo ľudí kúpať sa bez textilu. Keď sa im to páči"
Ok, dakujem , vyzera, ze niesom , pravy ortodoxny nudista, samozrejme respektujem sukromie ineho a taktiez nemam v plane nejak chlipne ocumovat a pod. Ale ak by niekto na mna zmurkol a nieco naznacil, alebo ak by aj nejaky iny par nieco riesil , tak vadit mi to nebude.
Super, tak skus respektovat pravych ortodoxnych nudistov a nepriiadaj sa k primitivom nerespektujucim pravidla fkk lokalit.
možno sa s Vami nejako spojiť?
Jaro*277*
čo je na tom zle, keď sa tam niečo také prihodí? Samozrejme ak to chcú aj ostatní?
Je dnes niekto na delni. .............................
Boli sme dnes na delni no hrôza čo tam
bolo to pekne niesto no niekomu to asi vadilo tak to tam trochu upravil podľa seba ponicil čo mohol nej mu ruky odpadnu
Vie mi niekto prosím opísať, ako sa tam dostanem? Smerom od Ke po diaľnici príjazd. Ďakujem.
Ahoj,fkk Delňa Prešov ,pôjdeš od ke smer Záborské poza sklad Lidl rovno na koniec cesty a uvidíš pred sebou plot a asi 5 -10 metrov je v pravo diera v plote a chodník do prava 10 m a si tam
Ďakujem, áno, našiel som to, síce som trosku bludil,ako správny návštevník, ale podarilo sa. Veľmi pekne miesto na relax a určite sa rad vrátim.
Čaute dnes niekto na delni s kým by sa dalo aj pokecať?
dnes by som skocil ale potrebujem info ako sa tam dostat z centra autom idealne sprava
Posli potom aj nám trasu. Ak môžeš.
Ahojte dostanete sa tam tak že pôjdete smer Košice a tesne pred výjazdom na diaľnicu zídete smer Petrovany a Záborské potom na prvej križovatke odbočite do ľava ako ku skladom Lidl pôjdete rovno asi 500m a odbočite do ľava za skladmi Lidl a pôjdete stále rovno ako k firmám Garet proste stále rovno až skoro na koniec cesty aj to v 90 stupnovej zákrute pri potoku
Ahojte aj ja by som tam rád išiel kto sa chce pripojiť Môžme sa dohodnúť tuna urýchli to zoznamovanie
Idem tam teraz budem rád ak sa niekto pridá
Som na nuda v PO kto sa pripojí?
ako tam bolo? keď som išiel okolo bolo počuť divnu hudbu a hlasny krik cca okolo 13tej...tak som myslel ze to tam obsadili nienudisti...( mozno len som bol pri zlom mieste)
Bol si tam správne, áno bola tam partia výrastkov(textilákov), ale keď sme tam prišli pozberali sa a odišli na iné miesto...
Dosť často tam chodia aj Rumuni na dodávkach ktorý čakajú na nákladku v garete tam si kratia čas
dobre dakujem tak snad nabudúce tam zrelaxujem...
Rad vas spoznam ked pojdete na nudu...
Kto sa chystá vo štvrtok na FKK Delňa
Štvrtok už bude škaredo pršať
Uvidíme ale môžem najskôr až vo štvrtok
Ránko, ide snes niektona plaž?
Ja okolo 12.30 sa chystam pozriet ked pocasie vydrzi :) kto kazdy tam dnes bude?
Ako to tam dnes vyzerá? Chystá sa dnes niekto aj neskôr?
O chvíľu pôjdem okolo takže sa tam zastavím pozrieť si to Ak by náhodou niekto píšte do súkromnej správy
Ja som sa bol ponahotit v stredu, len zopar muzov.
Priťe dňeska je pekňe som tu sam
Ako to tam momentálne vyzerá? Je tam niekto? Alebo sa niekto chystá?
Jasom tam dneska bol bol tam fajne slnko parádne svieťilo
Po dlhšej dobe som tu zašiel..dnes je tu nuda...
Chodite na nudaplaz do presova?
Prešov nudapláž dnes ak bude v pohode pocasie?
Čo dakto sa dnes Hustá Na Nudu plášť je tu krásne
Napis mi...stretli sme sa tam asi minule ;) myslim si
chystá sa dnes niekto? podnikneme niečo v neďalekom lesíku? som pasív subík budem ne/poslušný aj dvom... hlboko fajknem, podržím, hltám...
Zajtra nejde niekto na welness Ruska nová ves.
Ja sa chystam , uz som tam par krat bol a je tam velmi pekne
Ono to uz funguje ? Super ! ...ozaj, tam ale nie je priestor na hratky ze ? ..to asi treba rezervovat cele. Ci ?
Boli sme tam, je tam pekne, už tam niekto stanoval?
Nepridá sa dnes niekto na fkk delňa? Ja 23r.sport.
No možno sa prídem pozrieť.. 👍 A možno aj niekto bude mať odvahu na menší ulet.. 😇😇🤪
Pridem okolo 19.00 :) je pekne pocasie bolo by hriech ho nevyuzit
Ahojte rád by som sa s niekým zoznámil na spoločné nahotenie na Delni
Je tuna žena alebo pár ktorý by dnes išli?
Ak by niekto píšte do súkromnej správy
Ahojte Rád by som spoznal ženu alebo pár na spoločné nahotenie Ak by mal niekto záujem spoznať ma prosím napíšte do súkromnej správy
Ahojte kto sa dnes chystá na Delňu?
Co tak dnes vecer na niečo diskretne v prírode
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak to by nas tiez zaujimalo ci su tam len muzi alebo aj nejaky ten parik sa tam najde
Zvykne byť tam síce viac mužov, ale chodia aj páry aj samotné ženy..
...o ktorej hodine je tam najviac ludi ? ...poobede alebo az k veceru ? ..dik
Zajtra podvecer??asi tam zájdem ked tam bude niekto
Caute kto by išiel dnes honit popod wcko emperia alebo max cez kabinky popod kabinky
Ak sa dohodneme nieco kludne mozeme prist my par :)
Ja sa rad pridam ;) kludne napiste sukromnu spravu
Ahojte , dnes niekto na FKK ? Ku veceru na zapad slniecka :)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes večer po 21:15 hromadná honka na delni
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To sa pýtaš ci fakt bola to by som chcel zažiť
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
nič sa neda dohodnut kazdy ma len reči :D
Dnes vecer o 20:00 , Fkk delna , spolocna honka ? Ja tam budem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodí tam niekto aj doobeda? Rád by som tam dnes prišiel a užil si.....
Ok , tak nabuduce dam nejaky vikendovy vecer
No včera tam bolo super. Určite sa ešte prídem pozrieť.
čo tam bolo dobre, zaujímave??
Delna dnes niekto okolo 19:00???? Príde niekto?
Viete mi tu niekto vysvetlit ako sa tam dostanem? Delnu poznam ale o tomto som ešte nepocula a rada by som sa šla opalit :) ide sa tam cez hlavný vstup alebo ako?
napis spravu vysvetlim kde konkretne ako
Ak máš auto pôjdeš s Prešova smer Košíce potom zidea smer Petrovany Záborské potom odbočis ako ku skladom Lidlu prejdes asi 30m a bude odbočka do ľavá k firmám prysmian Garet pôjdeš stále rovno až bude 90 stupnova zákruta a si tam je to po ľavej ruke v plote uvidíš vchod po ľavej ruke budú tam určite štát osobné autá
Zdravím dá sa tam neskôr k večeru aj sukat? Či je to len čisto pláž?
Ak nemáš autom je to tiež jednoduché prídeš busom k agaupark Delňa ale musíš sa vrátiť a cez mostík prejsť na druhú stranu potoka dáš sa do ľavá a pôjdeš stále rovno asi 500m okolo bufetu Koliba až prídeš k takej bráne ťa sa dá obísť a pôjdeš ďalej asi 200m a po ľavej ruke bude v plote vchod na Lúčku
Ďakujem za komentár dnes sme tam boli s kamoskou a je tam naozaj pekne. Nikde nikoho nebolo asi kvôli počasiu ale určite pôjdeme znova
Ja idem zajtra ak bude pekne ale doobeda môžte sa pridať :)
Ahojte rád by som Vás spoznal Ak tak napíšte kľudne do súkromnej správy
Ahoj môžem niekedy z vami zájsť prvý krát
Daj vedieť či som ti to aspom trošku vysvetlil
ponad pláž vedie výsoké nápätie-- tak aj to je pomôcka
Nebola tam znovu tá dáma, čo chodila do lesíka fajčiť?
Aka neviem o tom a kedy tam zvikne chodit
Aj ja by som rád vedel niečo o tej dáme Ak máš nejaké info napíš
Môžme ísť spolu :) je tam super
Nie cez hlavny vvchod
To musis obist z boku delnu ....mozme ist spolu a ukazem ti kde to je keby si chcela 😉
Dnes delna nejaka zena alebo pekny par ?
*24*
Ja som z KE a občas tam chodievam takže ak by si mala záujem môžme sa dohodnúť a ísť tam spolu
Sme na Delni , slniečko svieti, je super a nikto tu nie je. To je asi len miesto pre teoretikov.
Tak to byva vacsinou….iba kecy a potom nikto nepride
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pocasie nic moc tak asi a počas týždňa vetsina v praci vetsia navstevnost cez vikend
ak je počasie super--- tak tam stále niekto je
Caute dnes niekto Honka ? aj pary zeny
Ahojte chystá sa dnes niekto na Delňu?
No doobeda dnes nebol nikto ... Možno nabudúce 😉
Je tam dnes niekto alebo pride dnes niekto?
Ahojte je niekto na lúčke? Alebo ide dnes niekto?
Bude dnes neaky par tam s chutou na nieco
Príde dnes ešte niekto? Som tuna
po obede o 14.hod bolo plno*461*
Ahojte je tam dnes niekto? Napíšte kľudne aj do súkromnej správy
Prsia na prírodno a bôčik vo vlastnej šťave…
Žena alebo pár ponahotiť a pohrať sa?
Dnes keď som bol na lúčke asi tak medzi 16::00 a 17:00 bola tam sexi žienka ešte s jedným párom ktorú by som rád bližšie spoznal Ak čítaš tieto riadky možno aj vieš kto ich píše A veľmi by ma potešilo ak by si sa mi ozvala
Kto chce niečo na delni zažiť odporúčam ísť po 19:00 už 2x bola dobrá akcia :D
Aj ja by som rad zazil taku akciu , dnes vyskusam stastie po 19
Dnes tam môžeš ísť aj skôr Sú tam už len sami muži
Chysta sa este niekto na nuda Delna , po 19 ??
Chodia na nudu aj mladi ? 20-30r ? Ci poväčšine starý uchyláci a babičky ?
Zašiel by som pozrieť... Na nejaký parik......
Ja som tam bola minimálne 3x po 19:00 a nikde nikoho :D Asi nemám šťastie
a chces nieco vidiet po 19? :D :D

Napíš a dohodneme kedy alebo tam môžme ísť spolu
Aj ja by som tam rad chcel stretnut nejaku sexicu *362*ale asi tam nijake nechodia
Napíš a niekedy prídem ;) môžme posedieť a tak ;)
Šťastie nie je ric-pic-bum, ale niekedy sa tak správa…
Včera som tam niekoho vyrušil večer okolo pol 8 a potom asi o 9 tam išlo par ľudí najskôr si zasexovať 😄ale už som odchádzal tak neviem čo sa dialo🤷‍♂️😃
Odhlásiť sa! Pondelok 15:30 -17: 00 Krásne jazero. Opaľujem sa nahý. Fotím a ja fajčím. Som hlboko v hrdle.
Budem vzadu. Pri železničnom moste.
Košice! Pondelok 15:30 -17: 00 Krásne jazero. Opaľujem sa nahý. Fotím a ja fajčím. Som hlboko v hrdle.
Budem vzadu. Pri železničnom moste.
Ahojte Nevie mi niekto opísať ako to tam momentálne vyzerá.?
Celkom teplo trošku popršalo pred 3 hodinami asi a o takom čase už tam vraj málo ľudí
Dnes niekto po 18 na nude? Môžeme niečo podniknúť :)
Ja dnes budem okolo cca 19, pofajcit vyhonit by som sa dal
ja senior presov.tak medz siestou a siedmou tam nebude nejaka dama?len chcem pohonit,alebo aj viac???
Ja som síce na nudaplazi nikdy nebol, ale moja predstava je ze človek si tam ide oddýchnuť a opalit sa bez toho aby na neho blbo pozerali ľudia ktorým takýto štýl života a opalovania sa prekáža. A nie ze by sa tam chodilo honit pripadne fajčiť jeden druhého. Ti ktorí túto nudaplaz zriadili, starajú sa o ňu a zveladuju ju, musia mať veľkú radosť z toho ako sa tam správate
Tak, tak. Možno by si banda mala vybudovať trt pľac extra. Hoc aj vedľa. Veď miesta je tam dosť a nudisti sa o to pekne starajú, tak by bolo milé rešpektovať dané miesto a jeho účel. Banditi, dajte si tú námahu a spravte si miestečko kus pomimo. Ak by bolo treba, tak vám s tým pomôžem…
Nemajte obavy ak niečo prebieha, všetko v lesiku na súkromí a po 18:00, nikoho nikto zatiaľ neobťažoval
Potom je to oukej… tak ruky hore, gate dole…
;)
Pravdou však je, že raz, keď už všetci po opaľovaní odišli, tak som si zašiel do lesíka sa prejsť a oné, a to som ani netušil, že sa to tam bežne oné. Teda nebolo to raz…
…a tak ma pri tom nikto nerušil…
No možno ma pri tom niekto spoza kriakov pozoroval, mal som aj taký pocit…
polozim dnes dost cudnu otazku.je niekto dnes na nude?zena?
Práve teraz nikto ani nohy...
Tak neni najteplejsie vonku kto tam bude mrznut
Dnes konečne aj kocky boli :) dúfam že to bude častejšie ;)
ahojte dnes vyzerá že bude príjemne po práci sa chystám zájsť, bude tam niekto?
Ide dnes niekto? Poprípade je tam niekto teraz?
Košice! Dnes! Štvrtok 15:00-17: 00 Krásne jazero. Opaľujem sa nahý. Odfoť sa a budem fajčiť. Som hlboko v hrdle.
Budem vzadu. Pri železničnom moste.
:choď pordele s košicama, tu ši na delňi:
Musím si ešte aspoň raz zájsť.
Ahojte, kedze je uz zima, existuje alternativa ku FKK Delna pre tych co sa radi nahotia a provokuju ? :)
Viem ze v minulosti to bola sauna Palma v KE. Ta je ale zatvorena, tak ci chodite niekam v PO/okoli sa pozerat a byt pozerani (p.p.aj viac)
Dakujem
Tiež by som rad vedel, aj keď teplo snáď ešte bude ;D
Dnes 26.8. bude niekto na plazicke , aj ked pocasie nieje idealne , ale na nejaku akciu je to fajn , tak okolo 18-19 ?
Ja dnes pôjdem
Okolo 18, pridá sa niekto ?
Nechystá sa dnes niekto do wellness keď je zle počasie?
Nechystá sa niekto dnes podvečer na nudu?
Zdravím chodia tam aj starší páni, chystám sa tam niekedy pozrieť rad by som tam s niekym šiel kto to tam pozná.som Košičan (upravené)
Ako vidím žena ani omylom na nudu nezabludila a nie ste tu do fóra 😂 ináč peace 😏
Dnes ideme 2 na nudu, bude tam niekto ?
Zajtra na nude , nebude nejaka akcia okolo 18 ?
pridem dnes okolo 19, niekto na niečo zaujímave?
Ja by som sa zastavil , na nieco dobre :)
...hmmm....pridem dnes okolo 19, niekto na niečo zaujímave?
Dnes niekto podvečer na opaľovanie kým je teplo? :)
Dôjde dnes niekto? Je tu zopár ludi
Bude akcia? :)) Či len muži?......
Čo noveho je na delni.
Je tam aj neaky par
Dnes večer žienka alebo párik na lúčku na strávenie peknej chvile? (upravené)
Som na lúčke a niekde nikto škoda,chcelo by to niečo zaujímavé (upravené)
*2**9**71*este chodi niekto na delňu teraz
Bude niekto dnes na lucke ????
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Jeniekto na lúčke dnes ? Či budem sám . (upravené)
Jezis vam tu nacisto uz prepina ? 3 muzi dokola pisu sak si napiste spravu sukromnu a ice tam spolu a si honte preboha
Nepochopil si to? Im nejde o stretnutie, ale písanie si o tom, povzbudzovanie fantázie a .......*49*
…jebal by to pes aj mačka do pičky, i do kakáčka…
Nudaplaz presov teraz niekto na niečo príjemné? Aktualne som tu sam, ani smirovakov niet (upravené)
Chodi niekto este teraz na delňu či už nikto
Sem tam skočím pozrieť ale veľmi nikto....
Dnes niekto reálny, okolo 16.30 na niečo zaujímavé a reálne?
Hmm podvečer a nikto nikde 🤔🤔🤔
Stavebný ruch pokračuje, slniečko zachádza a nikde nikto Škoda hodinu a pol samému nuda 🤔
Teraz niekto na delni? Párik …
Deje sa tam niečo aj v tomto obdobi??????
Presovcania, viete o nejakom privatnom wellnese, ako v KE Minirelax. Pre 2 - 4 osoby ?
Dnes okolo 15.30 🤔🤔🤔 ak samozrejme nebude pršať
Mam pocit ze v takom pocasi tam asi nikto nie je a ani nechodi ,ved co by sa opaloval v takom mrazivom pocasi? (upravené)
Idem tam dnes aspoň sa prejsť okolo 15.30 trocha využijem cas na čerstvom vzduchu
Daj vedieť ako to tam vyzerá 🙂
Ahij super pohral som sa nový album na svete
Stretol tam niekto blondatu pani z Košic? Pis do spravy
Ahoj vieš niečo o tej pani čo chodí na nudapláž?
Dnes okolo 12.00 pôjdem okolo tak sa tam v prípade.dobreho počasia zastavím pozrieť a prejsť sa. Prípadne budem pri aute ak by náhodou niekto píšte do súkromnej správy😏☺️
Anna beka hodinu som tu a nič nikto nuda.
skončím v robote, zbehnem domov, hodím sprchu a pojdem pozrieť prípadne sa prejsť okolo... niekto na niečo zaujímave?
Nudaplaz presov teraz niekto na niečo príjemné? Aktualne som tu sam, ani smirovakov niet...niekto na nieco pekné realne?ci len prazdne keci?
Ktory bi muz na nuda dnes poobede fajka honka
Én magyar exhibicionista fiú vagyok. Bárhol bárki vagy bárkik előtt meztelenkedek maszturbálok vagy mélytorkosan szopok. Oda megyek, ahová mondod. Szabadban, vizparton, parkolóban, nyilvános wc-ben, kertben, lakásban is. Fotozhatsz, videózhatsz is.
kazdy sa len pyta a skutek nic honi doma pri pc
Teraz niekto?….. žena párik ….
Teraz niekto ? Žena pár kľudne napíšte do správy
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chystá sa dnes niekto na lucku????
dnes to vyzerá na celkom pekné počasie, nepridá sa dnes niekto poopalovat?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
A kedy to začina
Kto všetko tam buďe
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes vecer nejaka akcia na delni? ;)
Teraz žena párik ? Či už nikto ? :)
Čavte, bude dnes niekto na delni? možte mi napísať súkromnú správu dik.
Bude dnes niekto na delni??? Doobedu a poobede :))
Mozem sa tam zastavit na chvilu, po obede
Ahojte ide dnes niekto okolo obeda žena párik?
Dnes , nejaka akcia na delni sa nekona ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak krásny čas a tu nikoho... Počkám?
Dnes večer po 21:00 honka? B
ahoj dojdem na honku kde budes

Dnes nieco hromadne ? Okolo 19 ? Bol by zaujem
Ja tam budem isto …:))))…………..
Panove , nic proti nikomu nemam ale mohli by ste si na svoje radovanky najst nejake ine miesto? Je to nudaplaz a na nudaplaz sa ludia chodia relaxovat a poopalovat sa, kde pri tom unikaju zo svojho ustarosteneho zivota, lucke to robi velmi zlu reklamu, 2 roky dozadu na lucku chodili ludia zo sirokeho okolia lebo je to tiche a utulne miesto, a da sa tam pekne odpocinut, ked sa mi moju kamosku konecne podarilo presvedcit aby tam so mnou sla , tak to dopadlo tak ze sme nacapali dvoch panov jak sa tam navzajom obstastnuju, pozrela sa na mna, vynadala mi a sli sme prec. Ked uz chcete mat radovanky tak si ich urobte na mieste kde vas nikto nevidi a nerobme si z pekneho miesta bordel. A este raz opakujem ze nemam proti nikomu nic a ani proti tomu kto ma aku orientaciu.
To maš čistu pravdu už aňi my tam kvoli ňim ňechodime
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Večer spoločná honka a fajka? Príde niekto?
To už fakt še tam ňeoplaci chodzic bulo tam ok no posledny čas sami pupuš tam pana boa idzce dakgdzei indzej
Nikto tu není dnes 😁 takže kľud je tu predvčerom som bol tiež sam super relax
Bude tam dnes niekto? Poobede a k večeru?
Ahoj o kolkej tam budes dnes vecer
Dnes večer tam príde niekto? Napíš spravu
Gratulujem panove, z lucky ste nakonec dokazali urobit *49* zahradu, a pary a nebodaj solo zeny tam uz nepachnu, a hetero chlap ked sa chce opalit a odpocinut na lucke zeby sa zabalil do spacaka zeby ho tam dakto neo..., si uvedomte, ze pre hetero chlapa nieje nic prijemne ked nan cumia chlapi s odkrvenymi mozgami a *49**71*
Mňa keď sa opýtal jeden český pár tak som povedal ,že je to gay nuda pláž preto tam nechodím ani neodporúčam.*19*
TDKXQ z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že to nie je gay nuda plaž..gay nuda pláž to je až okolo pol 6-6..vtedy tam chodia honiči...
Možné ,že máš pravdu ..ale nerobí dobrý dojem keď sa natierajú a bozkávajú chlapi ..a aj keby pár není to Punta Križa v Chorvátsku proste človek chce v tichosti polezat opáliť sa necítiť pohľad na chrbte alebo zazrieť spomínané pri najlepšom... Píšeš ako v pohode typek nech sa darí viacej žien pre zlepšenie situácie 👍👍
Ahojte niekto ide teraz? Žena párik píšte postu ak :)
Ahojte, ide niekto dnes? Zena alebo parik pište🙂
Dnes niekto pokecat?? Par alebo zena?🙂
Prečo všetci hľadáte ženu pár na nuda pláž. Veď to nie je Swinger klub sa spamätajte. Nuda je o Tom že tam človek ide relaxovať oddýchnuť. Ľudská hlúposť fakt nemám hranice.
A vrchol hnusu aspoň prenas ak muž napiše ss tipu .. mozem sa k vam pridať na nuda plaž buďe sranda pritom my ňehľadame samotneho muža a mame aj 10 takichto ss denne
trukerisko prepac, ze niekto sa chce na nudaplazi aj porozpravat..kde som napisal ze chcem jebať s niekym?? Ide mi len o to aby som tam nesedel sam a mal sa s kym porozpravať...
Tak to riešim tu na fóre??? Prídem tam rozložím sa a porozprávam sa tam anime tu vypisovať. Nemám slov na niektorých škoda písania
Ale predsa najvzrušujúcejšie je písať si o tom. Ešte si to nepochopil?
Ahojte, ste niekto na nudaplazi teraz?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak mozno si len vychytal zlych ludi..ja som tu od pol 3 a boli tu super ludia..aj muzi aj zeny
Ty zly ľudia už su tam skoro vždy aj my tam kvoli nim nechodime ešte pred rokom da tam dalo v poho oddychnuť no terazky už nie a preto sme začali chodiť k toryse tam mame kľud aspoň zatial neotravuju nas tam prihriaty
Ahojte ide dnes doobeda niekto ? Žienka alebo párik ? Kľudne píšte postu
Ahojte, chodí niekto Zelená voda-Kurinec? Vzájomná honka napr.? 😉
Bol som dnes na Bukovec na nuda a tam to má inú úroveň. Prišli bukvice a smiraci a hneď ich hnali kade ľahšie. Mali by sme to spraviť aj na delni. Nech si nájdu svoje miesto inde a tam nech sa pre mňa za mňa aj pozabíjaju.
Branko ty si tiež s tých retardovaných. Choď si masti zizalku niekde inde a zober aj tých ináč orientovaných zo sebou a nájdite si svoje miesto a tam sa aj hluste
Azda začal tam opeť chodiť Brano minuly rok ho tam nebolo vidieť
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Teraz niekto.na delni? Chuť je veľká
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dobre meno sa buduje roky, zato pokazit sa da hodne rychlo, a to sa aj v tomto pripade stalo, nudisti uz lucku zavrhuju a chodia radsej inde, uz ste si urobili z toho svoje doupe, gratulujem*19**49**71*
PS: Nemam nic proti ziadnej orientacii, kazdy sme nejaky. Ide mi len o to co znamena nudaplaz a na co sluzi a co sa z ljcky stalo.
firm. Mas čistu pravdu taky ako mrvostok a jemu podobny to ňepochopia aj my už kvoli nim chodime inam totalne do doondzili ze chut velka a bude akcia to tam normalny ľudia nepridu bolo tam fajn no už to nieje to čo bolo škoda
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Caute niekto poobede na nudu? Poslnit sa ????
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Je tam dnes v tomto počasí niekto?
No kto by tam jedol… a ešte v takom počasí…
Zdtavim niekto poobede dnes na nudu?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Boli sme doobedu, okrem nas jeden clovek(napíš nám sukromnu spravu ak to čítaš L. ) .. prijemne bolo.
možem sa k vám pridať ? mlady sympaták
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bol som a sklamaní som malý priestor
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dialo. Predvčerom večer. Pár s blondínkou......
Dnes niekto po 17tej na nude ? :)))
chodia tam aj ženy ? či len chlapi chcem skúsit navštíviť
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte je dnes niekto na delni alebo kto sa tam chystá?
Na delňu už nechodí nikto? Prišiel som a tuna ani noha
je tam niekto dnes ??? chodia tam aj ženy ?
hej chodia dnes tam bola jedná čiernovlasá s postavou modelky *461*super
Funguje to tam na nude Delna? Isiel by som pozriet
Ahoj,videl si ich sexovať,či si sa aj pridal?
Bude dnes niekto tam co tak parik s parom na nieco
Ahojte, trochu mimo tejto témy ale snáď pomôžete. Budeme budúci týždeň v Prešove, poraďte nejaké fajn miesto pri vode kde sa dá zašiť, nahotit a sulozit. Nehľadáme divákov, len si chceme užiť sex v prírode … pri rieke alebo tak. Dik za pomoc
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodi niekto teraz v lete na nuda Delna? Ja to bol asi pred mesiacom pozriet a nenasiel som.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dnes ide niekto? Žena, alebo par??
Ide dnes niekto??poobede????…..
Niekto dnes na nudu?? Zena, par??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Poobede okolo 16:00 budeme na delni.
Zajtra tam nebudete? Chystáme sa s manželkou...
Ahojte dnes párik? Ide niekto ? Píšte správu
Ahojte, dnes niekto na nudu?? Cca o pol 4?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
A čo tak dogging sex ? Skúšal alebo vie niekto o niečom v okolí ?
NIEKTO LEN TAK POSEDIET NAHY V AUTE PRI FKK
Dnes tam bude niekto na nieco v avte
Fakt? O ktorej hodine a kto to bude?
………a čo je avto?…………..*3*……………….
Dnes idem sauna Delna niekto sa pripojiť ?
Peknú sobotu prajem, dnes niekto na Lucku v poobednych hodinách? Pár alebo nežné ženské pohlavie?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
…samozrejme vtedy, keď si tam nebol…
DNES! Presov Delna nudistická pláž. medzi 11:30 a 12:30.
Som bisexuálny maďarský chlapec.
Hľadám kohokoľvek (18-75 rokov), kto mi bude tvrdo súložiť ústa, vysám kohokoľvek, kdekoľvek. S kondómom.
Moje obľúbené:
ponižovanie, hlboký orál, výprask, facka, exhibicionizmus, sex na verejnosti, pissing.
Môžete mi urobiť video fotku. Chodím nahá v maske.
… počkaj, to ako nahá, akože za ženu v maske ?
…teda akože ženu ?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodí 😀
Stačí dať dopredu vedieť deň a približný čas a určite sa pozorovateľ nájde 🙂
Ahoj chodite na delnu nejake info ako to tam funguje ?
Ako sa tam dostanem? Kde je vchod resp. to prave miesto?
Tiež ma.to zaujíma,ako sa tam dostať,...a ako to tam prebieha?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pozdravujem, dôjde sa dnes niekto ponudit na dielňu?
Okolo 19:00(+-!!)Dogging nedaleko lúčky. (upravené)
Ahojte, nejaka zena alebo parik teraz k nudaplaži?? Sedim v aute..Kludne sa len popozerám🙂
Nudapláž Prešov okolo 16hod hlboko fajknem mrdku hltam alebo sa dam vymrdat bez gumičky aj dvom trom popik mám bez zbytocnych kecov.ja pasiv sub bez zábran v zelených jocksach. REAL.
Ľudia, dajte mi vedieť kedy tam nikto nebude, aby som tam mohol byť sám…
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte. Bol tam niekto cez vikend??
Ja udem práve teraz pridá sa niekto ?
Nebude tam dnes niekto poobede?pridem
Nájde sa tam niekto, koho by som mohol urobiť?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja tam nechodím otravovať a ocumovat ľudí… a okrem toho som tam velmi malo… a čakám kto sa ozve. Takže tvoj komentár je trápny… hlavne, že ty tam sukat nechodíš.. 🤣
Príspevok bol zmazaný.
Ahojte, dnes niekto na delnu nudaplaz?? Piste do spravy🙂
Dnes niekto?? Žena alebo parik?🙂
Keď nebude pršať tak dnes po práci by som chcel
idem tam dnes do obeda bude tam niekto
V stredu poobede sa chysta niekto?? Malo by byt slnečno .
Ahojte, chysta sa dnes niekto? Nejaky parik alebo žena? Zoznámit sa, pokecat??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No neviem či tam ešte niekto chodí. Včera večer sme sa tam boli pozrieť a nikto tam nebol.
Ja sa dnes vecer chystam, mozno budem mat stastie
Pod aj dnes večer okolo 20tej, môžme spolu pohonit
Ahoj v piatok plánujem ísť kto tam bude pohonime spolu
Teraz som tu a nikde nikto... Škoda pridal by som sa k ručným prácam prípadne niečo viac
Chlapci je cas sa dohodnut na nejaku hodinu ....lebo vyzera , ze zaujemcov je viacero
Niekto dnes nudaplaz ? Okolo 17 , mám 20 rokov
Ahojte, je niekto na delni teraz?🙂
Ahoj ja idem dnes okolo 17:00, dufam ze tam niekto bude
Ahojte Dlhšie som tam nebol ale rád by som Sú tuna ľudia ktorí navštevujú FKK Delňa a chceli by aj niečo zažiť?
Príď kľudne i s manželkou, je tam miesta a sú tam aj ľudia čo chcú voľačo zažiť.
Ide tam niekto teraz? Alebo už tam niekto je?
Vedel by mi niekto pomoct ako sa dostat priano na nudu? Neviem presne kde to je.
Dnes niekto nudaplaz ? Ja 20 rokov
Ahoj uz si nasiel nuda plaz? Poslem ti mapku
Posli aj mne mapku.chodi tam dakto?
Caute bude tam dnes niekto? Okolo 18:30-19:00???
Bude tam niekto dnes okolo obeda? :P
Niekto dnes okolo obeda? Budem tam
a čo ako ze gladas pokec stretko ci co ako ze?
Aj mne mozes.chystam sa prvy krat.dakujem
Kde to je? Prosím info do správy Ďakujem
Tiez by som rad vedel ako tam trafit, kdesi za aquaDelna (upravené)
Ahjojte. Zajtra niekto okolo 11:30 bude tam niekto? Nechcem tam stretnúť len rumunských dodavkarov
Dnes pondelok niekto mladší , časovo sa prisposobim , pis postu diky
Teraz niekto nudaplaz ? Pokecať
Ahojte, zeny, pariky🙂dnes okolo 14 budem na nudaplazi a rad by som nasiel nejaku spoločnosť..prida sa niekto?🙂Ak mas zaujem napis, otvorim album🙂
Chodia tam len chlapi alebo aj ženy, páry?
Adam, prečo by si musel otvárať album, keď ho prirodzene otvoríš na deke pri opaľovaní…?
V sobotu medzi 18-19:00 je tam ešte veľa ľudí?
Idem do Prešova cestou sa zastavim na fkk, okolo 17.30 niekto?
Kto bude zajtra na nuda,delni,? do obedu
dnes idem. Fajčím kohokoľvek od 9 hod. Hlboko v krku. S kondómom.
Môžete ma ponižovať, fackovať, fackovať. Môžete fotografovať na verejnosti. Poď!
Dnes niekto nudaplaž okolo 18 ?
Ahojte ešte niekto na nudaplaz ? Neh tam niesom sám.
Streda o 10-11hod...kto sa pridá na nudaplaz ?
Ahojte dnes niekto na nudu ????
Čaute. Dnes niekto? Okolo 12tej budem sedieť v aute.. koho vyfajcim? :P
Partak do sauny, presov? Niekto?
Én magyar exhibicionista fiú vagyok. Bárhol bárki vagy bárkik előtt meztelenkedek maszturbálok vagy mélytorkosan szopok. Oda megyek, ahová mondod. Szabadban, vizparton, parkolóban, nyilvános wc-ben, kertben, lakásban is. Fotozhatsz, videózhatsz is.
Chodi tam este niekto? Dnes na obed tam budem. Kto chce aby som ho urobil? 😈
Niekto teraz nudaplaz ???? Ja 20
Pôjdeme sa prejsť s manželkou na veľkú noc 😊
Ahoj. Príde niekto okolo 18stej pozrieť alebo na real....?
Ahoj. Bude dnes niekto na ceste k nuda....? Budem tam autom okolo 19stej
Dnes som tam išiel pozrieť no vôbec som to nenašiel žiadna cestička len hustý porast no proste hrozne
Nechystá sa tam niekto teraz? Alebo po 19tej?
Keď zajtra bude počasie ako dnes ,tak ak budem stíhať tak okolo obeda tam zájdem pozrieť ,možno niekoho stretnem
dajte vediet,pridem pozriet.cauko
Kto teraz na nudaplazi nejaký starší muž 50+ ?
Nudaplaz teraz niekto ? Ja 20 r
Chcem si tam isť vyhoniť dnes večer
Niekto dnes na nudu ja mlady napíš
Ahoj zastavím sa dnes okolo15 hod
Cawko. Ty prídeš z BB do PO na nuda pláž?
Určite tam príde z BB ale len v pismenkach
čau som často pracovne v PO aj zajtra sa zastavím
Urcite nie,nepride ..............
Vy tam chodíte ako pár, alebo len sám
nudaplaz prešom chysta sa niekto okolo 17:00?
Bol som pozrieť pred chvíľou a už sa tam pár jarných vtákov vyhrievalo ,len som mal naponáhlo tak som sa len otočil a išiel ale videl som tam tuším troch .
Kebyže niekto ide, rad sa pridám stretnem , ja 25 r.
Napíšte mi postu. (upravené)
Pekný večer prajem.A kde sa ta "pláž" nachádza?Ako sa tam dá dostať?
Zajtra doobeda vyzerá,že budem mať voľnejšie tak sa tam chystám už pozrieť lebo zatiaľ som sa tam bol len otočiť a pozrieť či už niekto chodí a utekal do práce .Ale zajtra by to aj šlo sa tam zdržať a možno aj vystrelí
budem tam v piatok večer, kto príde si užiť?
Chodievam na krytu Delnu a rad by som zasiel aj na nudu (nova skusenost), kedze niesom z PO rad uvitam info do spravy kde ju najdem a ako sa tam dostat, dik :)
NIEKTO DNES VECER FAJA HONKA???
Vy bukvice skurve...nie dojebete všetko všade kde sa len dá kôli taký tam prestanú chodiť normálny ľudia
Mi tam už 3 roky nechodime kvoli takym teplošom.........