Lízanie vystriekanrj

Vylizanie vystriekanej

Ahojte lizal už niekto svoju keď sa do nej vystriekal? Alebo koho to láka skúsiť? Ako ste to navrhli svojej?
však ju normálne vylíž. či potrebuješ od nej povolenie?
Načo sú dobré takéto hlúpe otázky ? V prvom rade to teba láka skúsiť, tak to jednoducho urob a nevypytuj sa tu tak priblblo.
Je to fajn skus to uvidis kamo
To záleží od každého individuálne. Mňa to vôbec neláka, preferujem chuť šťavy z kundy ako chuť semena...
Vylíž ju a zistíš aké to je! Ak Dáme nedáš prednosť a si skôr, nezdupkaj a poriadne ju vylíž a možno si potom dáte aj dlhú mokrú pusu. ... alebo nič netušiacej svokre :)...
skus sa jej najprv vystriekat do ust a potom sa s nou vasnivo bozkavat. Ale prides o chut jej nektaru zmiesaneho s tvojim semenom
tak toto robím rád :-)
ale cudzie semeno by som nedokazal
Najlepsie je lizat,ked ju vysttieka iny...mam skusenost
ja rad naplnim na ochutnavanie, ak bude treba
jasne ze ano, patri to ku kulture sexu, vysemenit sa, vybozkavat sa a vylizat sa, to je pekna erotika :)
Ja vyližem pravidelne moju po vystrekani sa do nej. Pači sa mi pohlad na mušlicku ked z nej vyteka semeno a potom si ju krasne vychutnam vycmulam pysky klitoris a hlboko ju vylížem.
Je to iný level milovania sa, my sme to s manželkou pravidelne praktizovali. Kým som ju dokončil jazykom a vylízal z nej aj poslednú kvapku, už mi stál opäť tvrdý ako skala. Zaujímavé je, že ma k tomu doviedla ona. Cudzie semeno z mušličky som ešte neskúsil, ale úplne nevylučujem keby sa naskytla možnosť
Lizal som ju tak spontánne to patrí ku sexu a lizal som ju aj po inom a aj sukal
Jaj😁 a ona o tom vie? 🤣Dáko mi to zapadá aj z iných tém 😁
Ahoj ties mám take chute ale keď sa do nej spravím tak ma prejde chuť čo na to poviete