Problém nájsť ženu

....

Ahojte, na amateroch som pár mesiacov ale doteraz som nenašiel normálnu osobu (ženu), prípadne pár. Nie som ten typ, ktorý bude vypisovať aj keď ho osoba ignoruje, prípadne komunikovať ako polovica menej inteligentných na tejto stránka. Ak už aj napíšem nejakej žene a snažím sa nadviazať komunikáciu tak NIČ, prípade ak založím album, pridám inzerát tak dostanem správy jedine od chlapov..... aj keď nikde v profile nemám že som Gay/BI...... Presne takéto individua kazia túto stránku a ochotu normálnych ľudí, alebo sa mýlim? Resp. robím niekde chybu? :D :D
Chudáčik maličký,...nedostalo sa mu docenenia,....Mal by si v prvom rade dospieť a nefňukať tu,...a hlavná >!!!v tvojom veku máš problém nájsť si dievča/ženu????, niečo je zjavne zle,...no pravdepodobne si tu liečiš svoje ego,...*3**3**4*
:D :D Nič si tu neliečim neboj ;) Ak by som si chcel zvýšiť ego tak by som to robil spôsobom, akým to robí 3/4 chlapov na tomto fóre ;) Len nechápem prečo hneď takéto narážky z tvojej strany.... :)
Chlapče,.máš 23,..a fňukáš tu .že si nevieš nájsť babu,...smiešne,..ani ja nebudem smiešny,že v tvojom veku,..hm,.som si nevedel vybrať,.. ale dnes.?to sú tu úplne iné časy,..tak otvor oči,fantáziu,...a neviem čo ešte všetko ,.. úspech sa dostaví,..lebo si potom iadna bukvica,..
Omg dedo tu ide mudrovať 😂😂😂😂😂
sorkim,.....ty si tu dva týždne ,takže to beriem s rezervou,..ak budeš mať najazdené,čo ja nacúvané,budeš rovnocenný ale takto?:,,,..žeby ďalší ojebovák,..??
😂😂 aha takze chápem tvoj vek =tvoje iq 😂😂😂😂😂
nápodobne,...vela toho si teda nepobral,...ale aj takých treba tolerovať,..neboj ,..dočkáš sa rozumu,..uvidíš ako sa ti zlepší život,..*114**277*
A ešte si aj originalny 😂😂 a ja tu nepotrebujem presviedčať samého seba a dokazovať si niečo ale aspoň sa ukazuje ze tie tvoje tvrdenia sú klamstvá a potrebuješ si tu honit ego na niekom kto ti nieje rovný 😂😂
miesto kde u normálných ludí je mozog ,,.máš ty kopu sádla,podla toho sú aj tvoje reakcie,...a “rovný” mi nebudeš asi nikdy,vzhľadom na to,že zem je guľatá,...apropos,.uraziť ma môže len inteligent,..na tebe sa len bavím,...najrovnejší z rovných,...!!!
Ale no tak pani i ked ma bavi citat ako sa urazate a kto skoho ten mlady chalan toto iste nechcel pocut 😉 .
Áno ,..uvedomujem si to,..vlastne skúsenejší,múdrejší a starí , by sme mali byť príkladom,...priznávam,.dal som sa uniesť,...omlúvam sa
A ja ze zem je doska 😂😂😂 a áno mas pravdu rovný ti nikdy nebudem lebo na take dno nikdy nedopadnem 👏👏 a škoda ze sa tu oháňaš slovom inteligent ktorým si nikdy nebol a už ani nestihneš byt 👍
Kazdy z nas je tu na nieco co mu doma chyba ci na ozivenie alebo spolocne dobrodruzstva , niekto si to dokaze najst spontanne niekto tymto sposobom , kazdy mame to svoje , netreba sa hned urazat a vykrikovat kto skoho . Mlady skusa a nech prenho dalsia skusebost a moznosti ,mozno mu to vyjde 😉🙂
Áno ale keď sem nabehne inteligent čo ho musí hneď začať urážať a vysmievať sa mu tak je to na zamyslenie 🤔
Myslim ze chalan je dost rozumni na to aby si vybral s tychto prispevkov to co on bude povazovat za vyhodne pre neho , jemu prajem vela stastia a hadam najde co hlada a vam pani pekny den *21* *4*
Ahoj! Už som 2,5roka bez sexu!!:) budem rad keď prehlbite moje trápenie !!:)
Je malá šanca že tu zbališ ženu. Problém je ten, že tu je veľa mužov málo žien choď von a začni sa prihovárať ženám na ulici. Tam máš obrovský výber koľko krásnych žien chodí po ulici a stačí sa len prihovoriť. Na začiatku to bude ťažké nadviazať konverzáciu veľa odmietnutí bude ale máš obrovský výber. Jedna ťa odfajči druhá už nemusí. Chce to len trpezlivosť a nebáť sa tých odmietnutí. *4*
Súhlasím zoznamky reálny život. Vyzeráš podľa profilu atraktívny. Cize ak niesi idiot nájdeš.
staci vyskusat https://sugardaters.sk/?a :)))
Prečo problém? Vybehni von medzi ľudí a časom určite nájdeš. Táto stránka nikdy primárne nebola určená na zoznamovanie /kuk všeobecné podmienky/, takže v stránke chyba nie je. Hlavne skús pochopiť, že žiadna žena ti nie je povinna odpísať. Potom prestaneš nad tým pomelizovať, prečo práve tebe nechcú odpísať. Lebo nemusia. A kedze tu nie si jediný, ktory ma pocit ze je to tu zoznamka so zaručenym sexom, pri počte správ v stovkách denne do schránky je nereálne odpisovať. A neverím, že nemaš tušenie o tom, že viac ako dve tretiny ženskych a párových nikov sú fake profily, takze naozaj šanca na zoznamenie je minimalna. Vela štastia pri hladaní čoho koľvek...
Ja som sex nemal uz 6 rokov a tu som neviplakavam tu ani nic ine
Možno sa každá zlakne toho veľkeho vtáka?
Kamo, nemyslim si ze ti gayovia kazia sukanie, kedze gayovia zrejme zeny neobtazuju a nepisu im. Ci? Lebo unika mi.logika ako by ti buzici odplasili zeny. Skor si myslim ze ich plasia chlapi ktori nerozumeju slovu "nie".