Sere me /nas to

Mám teho dosc

Napiseme ze par hlada par a odpisuju muzi a pitaju sa ci nemoze sam muz. .....to uz ani citac neznaju podaktore kkti.zaujima nas ci ma aj niekto iný také problémy ako mi. To sa nedá odpisovat kazdemu.
Kedz takto odpisujece jak tu pišece ta to huji co vam napišu*3*
Samozrejme, vždy sa niekto nájde čo sa opýta či sme si to nerozmysleli a hľadáme chlapa, v profile je napísane nehľadáme nikoho a ani chlapa aj tak sa ako sme pisali, vtedy niekto nájde 😁😁😁
To poznám. A určite musím niekoho hľadať, keď som tu. Hej, všetci to vedia lepšie ako ja *3*
Hej aj my to isté a keď sme napísali že momentálne nehľadáme nič tak prišla odpoveď, že na čo sme potom tu keď nič nehľadáme?
Aj my občas inzerujeme, no môžeme zadať akékoľvek podmienky (vek, lokalita, foto, čokoľvek) vždy sa nájde kopec imbecilov ktorí to nespĺňajú, no bez problémov otravujú. To samozrejme hneď odhalí ich mentálnu úroveň. Preto máme v profile taký pestrý zoznam miestnych celebrít. Mimochodom 70% ľudí tu je hnoj a lúza :(
Máš čistú pravdu ja som mislel že niekoho tu normálneho zoženiem ale vecina o jje asi tak
napriklad: ked nieco napisem na forum, hned niekto reaguje, pritom to vobec nesuvisi s temou: ze ci sa k nam moze pridat.....
Ja napíšem že hľadám ženu alebo pár a píšu muži ako chcú jebat je to tu už na nič