Mna odmieta, sama sa robieva..

Co si mam o tom mysliet???

Manzelka ma po desiarich rokoch zacalala odmietat. Zacalo to postupne. Z pravidelneho sexu sa stal sex raz za tyzden, neskor raz za mesiac. Mava sice pri sexe niekedy bolesti, kvoli maternici, ale vzdy sa snazim, aby ju to nebolelo a aby mala orgazmus. Niekedy ho mavala pravidelne, teraz uz malokedy, lebo to chce mat cim skor za sebou.
Povedala, ze jej to vobec nechyba, na mna pri tom kasle, sem tam fajka a ked bola debata o masturbacii, povedala, ze to nikdy nerobila. Pred nedavnom som ju tajne nahral v sprche a tam si to robila sprchou, bez drazdenia prstami, ciste len prudom vody. Ked jej hovorim, ze ju mozem urobit len jazykom, co sa jej niekedy velmi pacilo, tak nechce, ale pri tom sa robi v sprche. Som z toho nestastny, nechcem jej povedat, ze som ju natacal. Na milenca nema cas, ale mam obavy ci pri tom ako sa robi na niekoho nemysli, ale si to len potrebuje urobit sama? Ale nechapem preco, ked ja to chcem kazdy den a len tak, aby jej bolo dobre. Na tom su hadky, hoci sa uz mesiace snazim neriesit to, ale ani to nepomaha. Uz ked velmi dobiedzam, tak mi doslova da z povinosti raz ta mesiac. Co si mam o tom mysliet?
Niečo podobné mám posledný polrok doma, len v sofistikovanejsej forme. Moja ešte robí to, že cez deň ma zhavi a keď dieťa zalahne spať tak sa proste oduje a nechce. Alebo povie že sa ide sama urobiť lebo to trvá 5 minút a nemusí sa namáhať. Dávam jej ešte pol roka potom jej natvrdo poviem že si hľadám milenku aby sa už nemusela namáhať.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No ak by som zistil že si to natáča asi by ma zaujímalo, prečo si to natáča. A ako z toho von? No ja už som v stave navrhnúť jej otvorený vzťah pretože nemám šajn ako to celé zmeniť. Nech robím čo robím furt je to to isté, sex keď chce ona a ja " ju predsa musím rešpektovať". No tak asi aj ona bude musieť rešpektovať že pôjdem inde. Žijeme len raz.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Aj mňa začala moja odmietať a sama sa pri tom robka odkedy mi nasla v mobile vo fotka potahované z netu hole ženy. Ak sa mi páčila fotka tak som si stiahol do fotiek kvôli vlastnej inšpirácií. Boli to ženy vyholené alebo aké pomôcky používajú a tým som si pripravoval program na sexi večer z manželkou. Teraz sa robka vibratora i ale pichnúť mi nedá že mám zdravé ruky a môžu ma na udit fotky z mobilu.
Hehe ziarlenie na pixely je zdá sa rozšírenejšie než som si myslel...
a vie o tom, ze ty o tom vies, ze sa robi sama?
ona vie o tom, ze ty vies, ze sa robi sama?
Rad by som vedel príčinu. Ak ich ignoruješ začnú sa zaujímať. Niekedy mi pomohlo tajnostkarcit prísť z práce trochu neskor. Prípadne spraviť si sam program. Poväčšine som bol s kamošmi niekam na pivo ale pocit že to nevedela ju viedol k tomu že sa o mňa začala hneď zaujímať.
Ja som mal dosť podobne v minulosti.. Moja už ex toto robievala, nex bol na silu a jej strany aj to rýchlo jedna poloha max raz za 4 mesiace niečo iné.. Vraj bolesť atď.. A nakoniec mala trtkaca iného
Trtkac je velmi pravdepodobna diagnoza aj pre ostatne. Einsteinova teoria relativity funguje aj v posteli. Relativne menej ju boli hlava v cudzej posteli ako v domacej.
No myslím, že je tu oveľa vážnejší problém než len nedostatok sexu - strata chuti na sex môže mať rôzne príčiny a je ťažké sa prinútiť, keď naozaj nechceš, ale v normálnom vzťahu sa o tom dá minimálne bez zbytočných emócií a s empatiou voči potrebám druhého porozprávať. Tu záujem nie je a otázka je prečo.

Osobne si myslím, že aby žena sexuálne túžila po mužovi, nepotrebuje zákonite lásku, ale potrebuje k nemu istým spôsobom vzhliadať, rešpektovať ho. Čiže ak chceš oživiť váš sexuálny život, zrejme treba začať s nápravou úplne niekde inde, než tlačením a naliehaním do styku. Možno sa zamyslieť, kde si ako muž poľavil, v čom si sa zmenil a či nie si len tieňom svojho o 10 rokov mladšieho ja.

Nie že by to bola (len) tvoja vina, ale svoje konanie máš určite viac pod kontrolou ako to jej. A ak ona na tvoju snahu nebude reflektovať, potom bude na mieste zamyslieť sa, či o ňu vlastne stojíš.
Ja som zenaty 17 rokov,a mam to iste,mozno aj horsie,manzelka sa dokaze robit v podstate stale,ked pozera telku alebo cestujeme autom najhorsie je ze si to robi v spalne v noci ked zaspim,dokaze byt neskutocne potichu a takmer sa nehybe,a to dolaze robit desiatky minut,zistil som to na kamere a na monitoringu spanku,je normalne ze si to kazdy urobi,ale ona premasturbuje niekolko hodin za den,riesil som to s nou ale to je zbytocna namaha,tvrdi ze to nieje pravda.
Chlapi keď už žena nekojí a netrtká a nema 65 a viac načo siliť pobaliť a hĺadať a žiť.👍👍👍
Aspoň ste našli spoločnú zábavu
Dnes mám taku noc,že nemôžem spať tak som sem zabehol a som zhrozený čo tu píšu chlapi.Tiez mám taký problém so sexom doma ale moja sa už ani nerobí .ZENY SU VSETKY JEBNUTE ináč to nevidím už a ja som už zúfalý ako mnohí chlapi tu .Päsť vedle pasti pýčo
No tieto frigidné ... Treba si normálne nájsť milenku. Ja som bol idiot verný 22 rokov frigidnej - teraz som skúsil veľa žien a to bolo 1 a miliarda ... taký rozdiel. So skúsenosti ... ak má žena squirt ... je mimoriadne vášnivá a vie vypnúť totálne hlavu - čo je asi najdôležitejšie.