netradicne miesta na sex

public alebo nieco este viac sexi?

Kde ste mali sex? Netradicne miesta alebo niecim specialne? Pochvalte sa kde sa vam to pacilo alebo co vas vzrusuje. Ja osobne by som chcel vo vlaku alebo fajka do konca za jazdy v aute.
Po večeroch na balkóne nám to chuti najlepsie
par osobných skúsenosti:
Posilka po záverečnej
Strecha paneláku
Pobrežie Dunaja v BA na lavičke
Fajka na nudaplazi (jedna pani sa tam hrozne rozčuľovala a fotila si a chcela zavolať policajtov ale nič z toho)
WC v podniku
aaa.. Ehm detská škôlka v noci a cintorín ☺️

A určite ešte nejaké...



Rad by som skúsil možno kostol 😈
A veriaci môžte sa domna pokojne pustiť 😂
(upravené)
Pri vstupe do kostola to bolo top😄
Lanovka dole Chopkom tesne pred koncom na Priehybe.Na parkovisku v noci na aute pred tescom.....
No pozrel by som sa na vás
Keby to bolo možné
Nudaplaz, jazero, v aute za bieleho dna pri chodniku ale to bola len hlasna prstovacka, vodne bicykle v senci, tesco v kabinkach, aupark wc, aupark parkovisko, oral v clne na jazere, balkon
Ked som bola este mladucka tak ma kamos vytiahol s diskoteky do akejsi ulicky na cigaretku kedze som na verejnosti nechcela fajcit. Tam sa to akosy zacalo zvrhavat, chytal ma za cicky a aj do rozkroku aj ked to bolo fajn tak som robila prieky akoze to nemozme a podobne fori. Ako som odolavala tak som zbadala na stene priemyselnu kameru a vtedy ma to doslova nakoplo, moja picka zacala stekat a uz som bola jasna ze mu podrzim....aj sa stalo trtkali sme ako divy a ja sa divala do kamery bol to zvlastne a zaroven vzrusujuce ked mate pocit ze vas pozoruju a skryto zavidia.
Vo welnese je to super s niekym náhodne, samozrejme cudzím 👌👌👌👍
Super, až sa mi z toho postavil.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Výlet loďou na Devín, zadná paluba 🌊💦🌊
Vyhliadková veža nad Hainburgom 🏞️💈
Mne by sa páčilo vyskúšať aspoň fajku v taxi, samozrejme, že nie šoférovi. Bolo by zaujímavé sledovať jeho reakcie *1*
Pozri tému Sexi Taxi. ;-)
.......
Prečo nie, treba to urobiť. Co sa maximálne môže stať? Len nás taxikár vyhodí... 😈😅
To by snáď žiadny taxikár nespravil. Teda aspoň ja nie. Len by sa mi asi ťažko šoférovalo s rukou v nohavičkách *1*
Ženy to majú ľahšie ;) Skus šoférovat keď ti vyrastie 2. Radiaca páka.... Nevieš ktorou prehadzujes zrazu 😭
Robil som 3 roky taxikára a určite by som ťa za to nevyhodil.
*92**71*
Ale asi by som oveľa viac pozeral do zrkadla (upravené)
Fajka za jazdy po diaľnici, sex vo vírivke medzi inými ľuďmi, sex v mori medzi kupujúcimi, ešte sme neboli vo wellness kde by sme si to nerozdali, prezliekanie kabínky, zrúcaniny.