Zoznamka inzeraty

Bez foto

Vysoko ,,obdivujem" ženy, ktore si daju inzerat do zoznamky s podmienkou ,,bez foto neodpisujem" ,alebo mam pocit ze som videl aj nieco v zmysle ze nutné poslat foto pri osloveni" a podobne..pritom same ziadnu fotku nemaju.
Akoze to si vazene damy ako vysvetlujete?
Ze Vam ma muz napisat len preto ze mate zensky pohlavny organ a na nicom inom tomu muzovi akoze nezalezi...? Len je tam proste vagina tak sa ,,zaregistrujem" a uvidime ci to klapne a ci zasuniem? To potom akeho muza hladate?
..A muzi maju poslat fotku aj so zivotopisom ako na pohovore? 😀 To mi pride slusne vtipné. Ked nemas ako zena foto v inzerate ,jedine ma moze zaujat tvoj profil alebo nejaky prispevok v diskusii. Ak nieje, tak su Vase myslienkove pochody v tomto vysoko zaujimave...
Nemas nic co by ma zaujalo - nemam dovod ti reagovat na taku zoznamku... Ale asi mate reakcii dost...Good Luck..👌
- Mne to príde že sa len sťažuješ že ťa žiadna nechce.
- Dožaduješ sa aby s tebou bolo nadštandardne jednané a pritom práve ty máš v profile ukradnutú fotku z internetu.....
- vzbudzovanim ľútosti sa sexu nedočkáš, tak to nafunguje.....
AplusER To je pekne ze ti to tak pride. Respektujem tvoj nazor. Nastastie nieje realny.
Ano...ja som si dal ,,ilustracnu" foto aby som aspon naznacil typ mojej postavy. Tiez si trosku chranim sukromie a mozno nepotrebujem mat na profile alebo v albume hned moje telo aby ma podla niecoho ktosi kto nechcem hned spoznal.
Kazdy nech si uvazi co si da na net. Ale ja som pisal nieco ine. Ze neformulujem inzerat ci komunikaciu tak ako tie o ktorych som pisal vyssie...ze nevyzadujem na uvod to co sam nerobim. To bolo cele. Viackrat som sa pozastavil nad takou formulaciou a uz ked som to zbadal po x-ty krat som to chcel napisat. To boli len take vety na zamyslenie. Thats all. Pekny den..
A inak AplusER,,vlastne podla tvojej reakcie vidím že si nepochopila čo som písal, alebo to mohlo inak vyznieť. Tak ti to vysvetlim lebo ked to clovek nenapise podrobne tak sa to zoberie akokolvek.
Ak to znelo nejak ponižujúco tak sa ospravedlňujem.. to nebolo v pláne...to by ma trosku mrzelo.
Nemalo to hejtnuť ani dané ženy z inzerátu ani mužov ktorí sa na taký inzerát ozvú.
Možno som to trošku horšie formuloval.
Mala to byť malá rada a zrkadlo ze aký dojem to moze urobit. Že si takým postupom môže práveže slečna odradiť x mužov od reakcie! pretože viem že ani ja by som z princípu nezareagoval.
Preto som napisal ze akeho muza potom hlada taka zena. Tym som nemyslel ze sa jej ozvu nejaki cudni muzi, ale ze asi sa moze stat ze jej praveze ziadny nenapise. Tak akeho potom hlada takymto postupom. Ale tak mozno sa takej ozyva vela muzov,ok , ja neviem. V poriadku.
A takisto nie je problém fotku žene poslať, ale prečo ju pýta -ked sama nemá?
To nieje žiadne sťažovanie sa, ci nadštandardné jednanie, ci co si pisala. To absolutne si strelila do tmy. Ved nech nemá fotku,ja to rešpektujem. Ale preco ju vyzaduje potom hned z uvodu od druhej strany?
Ved vymeníme foto po pár vetách kludne napriklad obaja, nie?.. Ja mam tvoj profil bez foto akceptovať a reagovat na inzerat a ty neakceptujes? To malo byť celé.
Na vysvetlenie..
Uz to musi byt pochopitelne.
X muzov obíde mozno proste taky inzerat prave pre tu ,,nerovnost" . Ale mne je to jedno, vsak ked sa mi to nepaci tak ja nezareagujem na taky inzerat ale na iny. Ja nemam problem. Ziadne stazovanie.Chcel som poradit. Kludne v tom mozu pokracovat.
- na 1 ženu tu pripadá 100 chlapov
- teda žena si vyberá s kým bude komunikovat a za akých podmienok
- na jeden ženský inzerát vie prísť denne 300 ponuk, a je to naskutocne náročné prehrávať sa vo všetkých odpovediach keď neustále vyskakujú ďalšie a ďalšie....

- ak si pekná žena dá podmienku že chce vidieť foto je ok!
- chce tak vyfiltrovat všetkých pupkatých/ženatých/snílkou/plesatych/starých/hanblivý čo bývajú u mamičky/bez auta/bez peňazí/bez chaty/bezzubých/s bradavicami/neperspektyvnych/čo sa jej nepáčia/.......
- čo sa hnet nepáči, tak hnet zmazať, načo s nimi zbitocne strácať čas .....

- a zena čo nemá foto a inzeruje, z čerstvého konta, bez overenia je len chlap čo sa nudí, alebo pubertak čo sa zabáva.

Ok, ved vidis. Mozno to boli prave take profily ako opisujes vo svojej poslednej vete.
A nechcem ta chytat za slovička, a uz sa tu v tom hrabat, ale neda mi nezareagovat ze to ci je niekto snílek, ženatý, býva u mamičky, nemá auto, chatu alebo peniaze sa z tej foto dosť ťažko vyčíta 👀 podla mna. Ale.. to uz len tak som si rypol..sorka 😜
Ale blbôstky bokom.. chapem ta, absolutne to ma opodstatnenie co pises. Ja som vyjadril moj subjektivny nazor na vec. A dakujem za tvoj nazor.
A hlavne tu nelobujem za nic co sa mna tyka. Chapem ta ze to mohlo vyzerat ako ked dietatu zoberu hracku a bucha po zemi odute a chce si nieco vybojovat. Nastastie toto bolo naozaj len o tom co som sa uz vyssie v komentaroch vyjadril.

Človek tu poblúdi, nieco ho zaujme, niekomu skusi napisat, alebo počíta nieco vo fóre a pritom mu nieco ako mne prave toto udrie do oci. Tak som sa proste o tom aj ja vyjadril vo fóre.
Asi ti nedošlo,že za takým “ženským nickom” je poväčšinou schovaný chlap s nejakou evidentnou diagnózou,..*24**24**24**9**9**9*,..
Viackrat som sa tu nad tym este v minulosti pozastavil, uz to rovno preskakujem, ale inak je to presne ako pises. Hlavne ozaj neviem aku reakciu potom cakaju a este sa budu nakoniec stazovat, ze sa tu neda najst nic realne. Kto normalny by uz len reagoval na taky inzerat. Ako zaseju, tak zoznu...
Po vzhliadnuti tvojho vysoko inteligentneho profilu!Fuuu neviem ci by to nejaku slobodnu sexychtivu zenu zaujalo.Cize chlapciatko asi by stacilo napr. zacat od seba trosku popracovat na tom svojom "fantastickom+scifi "profile.Nic som sa z neho nedozvedela jaj treba citat inzerat? Ani ten nijako neoslovil... :)
Ale Brogo 13 nepísal o sebe, ale o takých inzerátoch, kde nie je foto, alebo album a od potenciálnych záujemcov žiadajú civil foto, foto postavy, nahého tela a pod. .. chýba už len adresa a rodné číslo. Malo by to byť v zmysle- čo ponúkam, to žiadam. Tak keď neponúka fotky dotyčná, nech ich ani nevyžaduje. 🤷🏼‍♂️. A ešte k Brongovi a jeho inzerátu, ktorý si hejtoval/vala - napísal v ňom v zmysle, že si chce popísať. . To je fér. ☝️. Nepýtal civil foto, albumy a neviem čo. . Toto by nebolo fér. .🤷🏼‍♂️.