overena slecna na Webku

webka

Poradite overenu slecnu na webku vo veky od 18 do 30 rokov??
Som overena....a teraz čo? *3**378*
Bude lacnejší chlieb?
Nechapem čo chcel týmto básnik povedať
to je dnes ma 3 baby oklamali a pracyh som im poslal zbytocne preto chcem radu od niekoho kto napr bab stalu babu na webku a da sa jej verit
Ak ta naozaj tu niekto dokaze oklamat, behom dňa dokázeš poslat tri krat nejakej fotke koruny, tak ti pomoci nedokaze nikto*1*
Iba odporucam zruš si vsetky nicky, maily, kontá lebo tvoja, slušne napísané prostota ťa pripraví aj o trenky*22*
dakujem za uprinost ale nepomahas mi:D
bohes je to forum o amataeroch mlo to tu srcat sexom a chutou na sex a nieco len kazd y si tu ukazuje svoej foto honka si ego ale ked na prist k veci tak nikto nic...
A nie je to tu snáď plné sexu a erotiky? Ja neviem čo si od týchto stránok sľubuješ, ale ak si myslíš, že po jednej trápnej správe ti každá žena s úsmevom na tvári roztiahne nohy, tak si na omyle. Takto to tu nefunguje. Ak hľadáš štetky, tak choď do bordelu...
Platba vopred je niečo, čo by si tu na amatéroch nikdy nemal robiť.
Je to také trošku na zamyslenie. Posielať len tak cudzím ľuďom peniaze... Obzvlášť keď vieme, že je tu kopec ženských profilov, ktoré reálne vôbec ženám nepatria. Na vlastnej hlúposti sa najlepšie učí... *3*
Koľko peňazí tie baby pýtali, zaujíma ma cenník tu na amateroch.
Včera sa jeden sťažoval, že poslal peniaze za spodné prádlo a oklamali ho. Nechcete vrátiť občiansky preukaz? Veď nie ste svojpravni.
Si overená? Tak pod na webku 👍😂
Mladý pán nemá počas pandémie čo robiť, tak vymýšľa kraviny. Fantázia pracuje....
Počúvaj “blade”,.čo vlákno,ktoré tu založíš ,..to neskutočná kktina,.a to máš vraj 30 rokov??,..ufňukaný uplakaný sopliak čo len mastí bambus lebo dalej sa ešte nedostal,..doporučujem nájsť si realitu,..*24**22**1*
dakujeme ze si nam prave prezradil svoje IQ
no a co onlyfans? tam by k ojebabraniu snad nemalo dojst...