Služby pre ženy/dámy (18+)

SPOLOČNÍK Z KOŠÍC

KOŠICE/KOŠICE OKOLIE - 24/7

Som mladý 26 ročný a zdatný Košičan ,ktorý ponuka služby ,pre ženy/dámy od (18+). Iba v rámci Košíc a Košice Okolie ,viem prísť. Výhoda je ,ak máte vlastný priestor som Vám k dispozícii. Ponúkam tieto služby pre ŽENY A DÁMY V KAŽDOM VEKU:

- rozlúčkový milenec (1 a viac žien predsvadobný sex/milovanie)

- súkromné vášnivé milovanie (na vyžiadanie ženy/dámy som len tvoj)

- manžel na dnes (spoločnosť mladého a zdatného milenca)

- HARDCORE SEX a zhorím v tvojom náručí (budem tvoj otrok ,môžeš mi ho okuskávať a spraviť si somnou čo chceš ,podľa seba a svojej chuti ,milujem keď žena strieka ..bejby)

- sex je zdravý (intímna liečba sexuálnych praktik pre osamelé a smutné zrelé ženy. Napíš mi a užijeme si spoločnú cestu a orgazmus)

- GLORYHOLE V KOŠICIACH (za stenou/bez steny - len on a ona) mám vlastný priestor.

NA VYŽIADANIE PRÍDEM OBŠŤASTŇOVAŤ ŽENU AJ V RAMCI VAŠEJ PREJAVENEJ SYMPATIÍ KUMNE OD VÁS ŽIEN. Neváhaj a poď somnou ,do ríše sexuálnej fantázie plných orgazmov a šialenej vášne ,ktorá nemá hraníc. Chceš potešiť kamarátku? Známu? Mamku? Zrelú pani, ktorá sa cíti sama?? NAPÍŠ MI A VYMYSLÍME PLÁN!

Ženy? Nehanbíte sa! Žijeme len raz. Je to prirodzené. Pre viac informácií a foto - MY NAPÍŠTE SPRÁVU. váš (GEROJ PRÁŠIL)
To vydzim jak už teraz nescihas *22**22**22* ked ta doruc daco potym pomozem *385**123**22*
Chcieť robiť gigola a mať nafoteného len svojho "vrabca" je slabý prístup pre profíka.
Toto nevymysliš*3**3**1**1**378*
Ale prajem mu plný diár, inak pekné slipy, to vždy zaujme*22*
Vieš, že s tvojimi poznámkami súhlasím takmer vždy. Dnes si spravím výnimku. Až sem cítim vysoký podiel recyklovanej umelej hmoty. Fasáda nie je všetko, treba ísť pod omietku, aby si sa dozvedela čo sa skrýva pod ňou 😛😝😜
Nečum toľko nato péčko, evidentne ťa to poškodzuje.