SAUNIA Aupark BA

saunovanie

Caute, kto chodieva do noveho wellneska do Auparku?
Viac pásik viac Adidas.
Aspoň si to napísal veľkými písmenami.
Ja tam chodievam. Ideálne miesto na cruising, hlavne parná sauna.
Dnes pôjdem ale ešte neviem kedy
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
dnes večer alebo zajtra sa chystá niekto ??
kto mlady dnes večer do Saunie Aupark??
Ano. Sem tam chodievam. Ale su aj lepsie wellnesy ako Saunia
Aké daj nejaku radu . Ktoré sú podľa teba lepsie.
Do sauny väčšinou chodia ľudia oddychovať, relaxovať, odreagovať sa. Nie zizať a drkať si
A kto tu píše o zizani a drkani pýtam sa na lepšiu saunu welnes. Jediný kto tu píše o tom si ty
Však neber to osobne, nemyslel som na teba
Aj tam niekto niekedy niečo zažil? 😉
dnes niekto večer Saunia Aupark ?
kto sa najbližšie chystá do sauny ? Dnes ?
chystá sa niekto zajtra do Saunie??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Áno je tak...kedy idete? Zajtra?
niekto zajtra, 10.01.,po 18 v Saunii?
Pridá sa zrelsi párik v utorok doobeda, ktorý má chuť sa zoznamit, tiež sa rad predvádza a eroticke zážitky sú mu není cudzie. Naj dlhodobejšie.
Plánujem ísť počas týždňa, ja svalnos vyrysovane svaly...
Pridá sa par, alebo žena symposka?
Ja mlady chalan 26/183/76 m18 sport, hetero.. rad by som niekedy poobzeral podobneho chalana... mozno honka kazdy svojho.. diskret po dohode vopred na case
Tiez sa chystam pozriet, este som tam nebol. Da sa tam nieco zazit?
Sauny veľmi pekne, chybám im tam vírivka, ale ten výhľad na hrad zo sauny je top 😉 zážitok ale žiadny 😂😂😂😂
Niekto v stredu po 18.00 do saunie v Auparku v Bratislave? Milá dáma na zoznámenie? Ja hetero single muž. Budem tam. Na krku mám prívesok so zralocim zubom. Maj zovretú ruku v päsť pre náznak sympatií pre zoznámenie a ja sa príhovorim 😉 Hľadám skôr vnútornú krásu. Nikdy nevieš, kde stretneš svoju spriaznenú dušu.
Saunia kto je tu teraz ?kto sa chystá ?
Plánujem ísť zajtra po 19 tej, ideme tam skupina chalanov, ktorí sme viac menej Bi, radi pokukáme a kdekoľvek vymyslíme niečo, ideál v parnej
ahojte niekto zajtra sauna niekedy po 18 vecer ???piste spravu
Moja ide budúci týždeň cez deň. Ja som mimo SK, ale doprajem jej vzrušenie
Práve som na ceste, chcem tam byť o 20tej. Niekoho stretnem ?
chystá sa niekto najbližšie dni? radi by sme s priateľkou trošku provokovali
Občas tam zájdem zrelaxovať sa
CumdumpVan
CumdumpVan pred 2 rokmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Kto dnes ide do saunie? Je tam co zazit?
Kto dnes Saunia Aupark vecer po 20? Nejaky parik s bi chalanom?
Dnes fun v Saunii? Po 20.00 vecer
Je tu niekto, kto bol vcera doobeda v Saunii Aupark?
Chysta sa niekto dnes vecer? Ak ano, napis ;)
Dnes Saunia ? V podvečerných hodinách.
Chodi tam vela ludi? Da sa tam niekde nieco podniknut?
Predtým sa dalo v parnej. Keď som ale bol naposledy (pred vyše týždňom) tak para bola zavretá kvôli rekonštrukcii. Okrem toho tam bolo dosť veľa ľudí. Možno cez pracovný deň je tam menej ľudí a ak si vyhliadneš nejakého chlapa, dalo by sa s ním schovať na záchode. Snáď spojazdnia tú paru a bude to lepšie.
Ahoj niekto dnes do saunie? Medzy 16-17
Zajtra niekto saunia okolo 18:00 ?
asi za hodinku budem v saune prida sa niekto?
Dnes niekto ide ? Okolo 18:00
Nevies ci uz ide parna? Chystam sa tam
Dúfam že sa tam dnes s niekym stretnem ✊
Parna sauna v Auparku je zatvorená z dôvodu rekonštrukcie
Dnes niekto sauna??? Pokdem cca o 20:00
Chystá sa dnes niekto ? Okolo poobedia
Chystá sa dnes niekto ? Okolo poobedia
Ty tie ukradnute fotky by si mohol vymazat… a da si svoje. Fotky mas od jedneho madarskeho gigola
Ja chodím raz za dva tizdne alebo raz za tizden ako kedy. Ktorá sa pridá na saunovanie ??
Kokos..napísať týždeň s mäkkým I...aspoň základy pravopisu keby si vedel...tak ale asi aj to povie o človeku veľa...
Tak v saunii som mal vždy mäkký
Ale nie raz sa mi postavil pri jednej
Dnes sa niekto chystá ? Po 18:00
Chystá sa dnes niekto do saunie ?
Ahojte, chcel by som sa iba informovat. S priatelkou by sme chceli ist prvy krat do Auparku do sauny. Mate skúsenosti, ze tam chodia aj pary, alebo sa to skor vyprofilovalo na muzsku saunu? dakujem
Ahoj, chodia tam páry aj jednotlivci, chlapi aj ženy, mladí aj starí. Nijak sa to tam nevyprofilovalo, proste normálna sauna.
dik za info. tak to je dobra sprava
Podľa recenzií tam údajne chodia aj individuá v oblečení/v plavkách/kraťasoch, čo moc nerozumejú hygienickým štanardom/kultúre saunovania a personál to zrejme nerieši, tieto informácie nás odrádzajú od návštevy.
To je nezmysel, nikdy som tam nevidel niekoho v plavkách, len chorý človek je v saune v plavkách.
Bol som tam už mnohokrát a nevidel som nikoho v plavkách. Personál zvykol aj chodiť kontrolovať sauny a upozornil ľudí pokiaľ nemali podložené chodidlá.
Vďaka za info, tak to je dobrá správa, vyskúšame aj my *114*
Ahojte kedy plánujete ísť?
Tiež tam občas skočím ale pre samého je to nuda
Tak pokiaľ je to ako páni píšu v príspevkoch nižšie, tak asi pôjdeme vyskúšať. ďakujem za info
Určite choď. Ideálne v čase kedy robia ceremoniál, ale to už asi robia každý deň. Keby si mal nejaké ďalšie otázky, kľudne sa pýtaj, rád poradím.
predvcerom tam bola jedna hanblivka v plavkach
Chystá sa dnes niekto? Navecer
Ja práve odtiaľ idem bolo super a malo ludi
zazil si tam nieco? napis spravu tebe sa neda napisat
Chysta sa niekto? Parna uz ide?
Dnes sa nechystá niekto do saunie ? Okolo 18-19:00
S priateľkou chceme ísť prvýkrát do sauny. Nemáme skúsenosti, ako funguje sauna Aupark? Stávajú tam ľudia zvyčajne nahí? Sú pánske/dámske šatne oddelené? Kedy je vhodné navštíviť saunu? Sú chlapci a dievčatá rovnako mladí ako my alebo len starí?
- nahí, s plachtou...je to potom na človekovi, či sa ukáže na Adama a Evu alebo si nechá plachtu....sú aj aj...plachta je hlavne z hygienických dôvodov, keď ideš do sauny
-satne sú spoločné, sú kabínky...a následne prechod do saunovej časti, kde sú wc a sprchy, ale tie sú rozdelené pre mužov a ženy
-od rána až do večera, cez pracovnú dobu menej ľudí...po pracovnej dobe viac....a o 20:45, keď je lacnejší vstup na 2hodiny, tak zvykne tam byť veľmi dlhý rad...ja osobne preferujem tmu, večer....vtedy sa viem najlepšie odreagovať
-veková kategória je rôzna, ale zvyčajne prevláda mladšia kategória :) cca 30-40r.
Ďakujem, boli ste veľmi milí.
Je zvyčajne viac mužov alebo žien alebo párov?

Je väčšina chlapcov a dievčat úplne nahá?

Existujú pokusy o prístupy mladých ľudí? snažia sa ťa dotknúť? Alebo len vyzerá? alebo sa nic nedeje?

Prepáčte za toľko otázok, je to prvýkrát, čo sme išli do sauny, nevieme, ako to funguje.
tiež plánujeme ísť niekedy s priateľkou do sauny, ešte sme nemali takéto niečo, rad by sme skúsili niečo šteklivé niekde v saune :) s nejakým fešákom ?) ja hetero len kukať alebo spoločne :) sme mladý pár
Včera som bol so svojou priateľkou. Vo večernom čase (21:00) sa to tu hemžilo mladými chalanmi (80%), 3-4 pármi a pár ženami. Bolo to veľmi preplnené, ale na mňa to vyzeralo ako v bežnej saune, nič som nevidel, aj preto, že takmer všetci zjavne rovní muži, dokonca aj v skupinách.
Nepridá sa zajtra 14.6 do saunie okolo obeda?
Ja mam zase taku skusenost, ze v parnej sa stale nieco gay/bi dialo, a to najma vecer. Asi mam stastie ;)
Ja mám takú skúsenosť, že všetci zahalený v plachte až po bradu ( hlavne ženy ) niektoré idú v plachte až do sprchy. Z prítomných žien ktoré boli v čase keď som bol ja až jedna nemala problém s nahotou. Samozrejme plachta v saune je potrebná z hygienických dôvodov, ale úplne stačí dať si plachtu pod seba a nie byť v nej zababuseny po bradu 😁😁. Dokonca aj parná sauna kde sa chodí úplne holý aj tam chodili v plachte pokiaľ ich neupozornili pracovníčky wellness. Takže nahota a Saunia Aupark sa spolu nekamaratia 🤗🤗🤗
Dnes niekto na večer ? Vkľude aj pár 🙂
Niekto zajtra ? Ideálne niekto fajn v mojom veku, ja 25.
Dnes večerom niekto fajn na spoločnú saunu po 20.30?
ahoj, hladam parťaka na pravidelne saunovanie, zaleži od sympatii, bi, bez narušenia sukromia :)
Ahojte sauna zajtra piatok sobota niekto par muz zena podte nech nemusim ist sam ?! Napis spravu
Hľadám parťáčku na adrenalínové saunovanie. (Som hetero, zaujímam sa iba o ženy)
Zajtra (v piatok) sa chysta dakto? Ja tam budem poobede…
Ja by som siel v piatok ale hned od 9.00 keby sa chcel niekto pridat.
Ahojj, možno sme sa tam už videli chodím pravidelne
je to možné... tiež chodím raz do týždňa
Ja som na ceste aj s partnerkou, tak ak bude chcieť niekto prehodiť pár slov, budem rád. Ale ideme zrelaxovať, nie sa kotiť, tak pozor na paprče! :-)
To je skoda🥺🥺🥺 ja ze sa mi pohraje s tajtrlíkom
kde je to v Auparku ? pri čom? ako sa tam dostanem?
Náhodou sa tu nájdu tí dvaja fešáci čo boli dnes spolu v saunii?
Dnes tam bol kopec krasnych ludi, zien aj muzov. A bolo celkom fajn
Len škoda, že tam chodí už priveľa úchylov:/
Všetci sme tak trochu úchyláci, jedny viac, iný menej *4*. Úchyláci mi nevadia, pokiaľ svojím správaním neobťažujú iných. V Saunii sú tiež rôzny ľudia. Je fajn, že už ani niektoré ženy neriešia svoju nahotu a ak sa tak cítia príjemne, tak odložia plachtu hlavne pred vstupom do parnej sauny, a aj v suchej si plachtu podložia radšej pod celé telo tak, ako to má byť. Nahota je prirodzená, nezáleží na veku, ani na type postavy. V utorok prišla do parnej sauny ku nám jedna nahá pani, po chvíli keď sa rozohriala tak zobrala peeling a pokojne si vymasírovala celé telo. Úplne prirodzene a neriešila či ju niekto vidí nahú. Ľudia by si mali saunu a wellness užívať.
Tak keby ju tam obťažoval honiaci si jebinko z amatérov, druhý krát by tam neprišla a nesaunovala by ako sa patrí.

Peeling je tam na to aby ho človek používal, v parnej saune má byť človek nahý; to však neznamená že má byť žena/pár/muž vystavený sexualizácie a nežiaducemu správaniu od nejakého zúfalca čo nieje schopný nadviazať zdravý vzťah.

Wellness nieje swingers párty ani miesto pre realizáciu potlačovaných sexuálnych úchyliek.
ty keď tasm ideš tak v závere sa aj urobíš, aby si tvrdý nešiel domov. Sám? s niekm?
Keď som bol v naposledy v Saunii tak z 10 žien bolo 9 v plachte zabalených až po bradu 9 a až jedna neriešila nahotu a užívala si saunu ako sa má. A to tam všetci boli slušní, nik z mužov nezízal ani nerobil žiadne nepristrojnosti.
Nechystáte sa aj vo štvrtok do saunie?
Ja by som sa tiež pridal ako to funguje?
Chystá sa niekto dnes večer prípadne zajtra? Správa
Caute. Najdem tam dnes niekoho odtialto v podvecernych hodinach?
Parik chalanov co bol dnes podvecer v Saunii tu nahodou nie je? Mladi, jeden nizsi, druhy vysoky, obaja vysportovani :)
Ahojte, náhodou sa tu nenájdu tí dvaja chalani čo boli včera spolu v saunii? Mladí, jeden odvážnejší 😁.
Saunia tento týždeň? Chystáme sa partia chalanov 20-28. Niekto v podobnom veku sa pridať, Napíš správu a poviem ti detaily.
Dnes sa niekto prida do saunie po 20?
Čaute dneska niekto do saunie?najlepšie chalan s hetero výzorom
S "hetero výzorom" to je čo? 😂 že je špatný ako ruskí orkovia v ekvalizérovi či johnovy wickovi? alebo to znamená že na verejnosti je heterák ako koleník ale keď príde do sauny tak sa zmení na saunového pelegríniho? a ty máš hetero výzor milujemsemeno234? 😂
😅🤣😂😅🤣😂😅🤣😂 hahaa pobavili sme sa 😅🤣😂😅🤣😂😅🤣
Wau 😁gratulujem, snáď si spoko že si presadil svoj názor🤣
Tento stvrtok podvecer/vecer sa niekto chysta? Ja ano.
V saunii ponukaju teraz voucher na 1+1. Tak ak by sa niekto nasiel tak mozeme polovicu usetrit. Saunovat spolu sa nemusime :)
Dnes niekto vecer do Saunie? Ja sa chystam.
Ako zistím, že v saune som narazil na niekoho, kto chce pôsobiť? Sú nejaké signáli?
Ak nevies odhadnut, ci sa niekomu pacis asi bude niekde chyba :D
Chodi aj nejaka realna Dama / Par sa obcas zohriat do wellness zony v Borry mall? Prijemny den
Vcera som bol prvy krat poobede. Pekne sauny veru.
Dnes sa chysta niekto poobede?