Nevera?

Partnerkina " nevera"

Možno trošku naivný príspevok a téma,ale skúsim...Mám podozrenie,sú tam nejaké náznaky a súvislosti.Pracuje aj v noci,takže ma príležitosť.Sledovat ju nechcem a ani nebudem,sračky z netu aké sú "znaky" pri nevere nečítam.Skusenosti?Pri priej otázke tvrdí,že nie.Poradi niekto čo robiť?
Gps lokator do auta. Ak nebude parkovať ako vždy, máš to jasné.
Keď nechodí autom tak kľudne daj lokator na MHD poprípade na vlak 😆
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To, že som paranoidný ešte neznamená, že ma nikto nesleduje.......*3*
Paranoja?Nemyslím...Nejaké indície tam sú.
*3**3**3*ale je v tom hlboká pravda krásne (upravené)
Buď rád že nie si na ňu sám a že ti niekto pomáha veď z toho neubúda to nie je mydlo že sa topí
Ty musíš byť zjavne iný mentálny atlét...
A co chces poradit? Sledovat ju nechces, ale chces sa dozvediet pravdu. Ak si sa jej to uz spytal, tak ziadny podnet ti neda, ak ta podvadza a bude si davat pozor. Ak clovek chce vie si to zariadit, tak ze na to neprides. Aj ked sa vravi, ze kazde klamstvo raz vyjde na povrch, ale dovtedy sa utrapis tymi pochybnostami. Cize bud ju budes sledovat alebo si zaplat niekoho, kto to urobi za teba. A ak si sa jej na to uz spytal, tak je mozne, ze ak ta podvadza tak si na par dni/tyzdnov da teraz pokoj a nezistis nic. Chvilu vyckaj a rozhodni sa
Sledovať? Fakt? A čo potom?

Čo tak riešiť príčinu a nie dôsledok?

Otvorene sa porozprávať o tom, či jej niečo nechýba. Zahodiť na chvíľu ego a spýtať sa sám seba, čo nemôžem robiť niečo lepšie, či som pre svoju ženu stále atraktívny, mentálne či fyzicky. Vyvinúť vo vzťahu iniciatívu navyše a pripomenúť si, prečo spolu pred x rokmi začali niečo budovať.

Nevera je nemilá vec, ale či na to príde alebo nie, nič to nezmení.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Absolútny súhlas. Hlavne s prvou časťou. Lebo ak sa to už udialo, deje, myslím zamilovanosť, tak akýkoľvek zásah je podľa mňa už na nič... Bohužiaľ.
Ťažko riešiť príčinu, ako ona tvrdí že skutok sa nestal.

A obviňovať sam seba, že jej nedávam to čo potrebuje, že nie som atraktívny, iniciatívny, pozorný, neviem aký, len preto, že ona podvádza pretože chce, tak to na psychickej pohode človeku vôbec nepridá.
Ahoj , tak ako si poriesi tu neveru? Prusie si na nieco? Mal som rovnaky problem. Prisiel som nato a ,,,,,, uz sa to neda vratit spet. Lepsie o tom nevedie,
Zistíš to lahko, navrhni jej či by súhlasila s volným vztahom. To znamená že si budete navzájom tolerovat svoje úlety. Ak nebude s tým súhlasit tak ti je verná a ak bude tak si to aspon budete užívat každý po svojom. Len sa zbytočne nezapodievaj a netráp sa, nemá to význam treba vytažit aj s toho mála čo ti život ponúka.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
mal som podobnu situaciu.
viackrat.
dlho si pisala so svojim byvalym, nebola moznost sa im stretnut, bol 3000 km mimo, ale vzdy, ked si intenzivne pisali, akokeby boli spolu, tak doma bolo peklo.
Samozrejme, popierala a tiez som bol najhorsi, ze jej neverim.
Az kym som sa neskonfrontoval s pravdou.
Popritom, ako to trvalo niekolko rokov, sa nam narodili deti, atd.
Sinusoida.
Potom s tym sekla, zili sme pre deti, nasli si cestu naspat k sebe.
Potom som zmenil pracu, bol malo doma, furt nasraty a vycerpany zaroven. Chybalo jej "nieco", a tak sa zasa nechala namotat niekym dalsim. Radsej ani nebudem pisat, kym, lebo je to absurdne a na toto by clovek netipoval ani nahodou.
Zamilovala sa, najprv popierala, potom to vyslo najavo. Zasa faza hojenia vztahu.
A teraz sme zasa na tom lepsie.
Zakon sin x vsak plati %)
Je to v prirode proste tak. Nebudme naivni. Ako s ahovori, rozdiel medzi veselym patohacom a smutnym patohacom je yen, ze ten vesely o tom este nevie.
Drzte sa!
@dusan6 ak chces o tom pohovorit detailnejsie, napis. Fido
Kasli na to...lepsie nevediet...ak vam teda vztah funguje normalne
A, to načo je dobré? Ja som v tomto dosť tolerantný a liberál, ale pokiaľ Ti partnerka domov neprinesie žiadny neželaný darček v podobe vírusu, cudzieho potomka a vie, ku ktorému jednému chlapovi sa má vždy vrátiť, tak jej treba nechať voľnosť a načo ju sledovať a držať ako psa o reťaz...
nevera pomôže vztahu. Každý si z nej vezme niečo čo možno hľadal. Či už skúsením , vyskúšaním alebo ponaučením. Osobne som neverná a manžel o tom vie a tolerujeme si to navzájom. Je niečo iné sex a láska. Keď zaspávaš v naručí lásky, alebo pri sexe s iným
"Sledovat ju nechcem a ani nebudem,sračky z netu aké sú "znaky" pri nevere nečítam." - odpovedal si si sam.
google aktivita...ukazuje miesta kde bola naposledy.Tak som zistil byvalu :D . Tvrdila ze nie ale google maps hovorilo nieco ine :D
To si sa jej hrabal v telefóne? Keď svojej polovičke neveríte tak sa treba opýtať a porozprávať sa na rovinu.
Nie.Spravy alebo tak vobec.Nahodne mi na notebooku skocilo skontrolujte si svoju casovu os.Googlemaps...a len som si potvrdil.Ale ano najlepsie je si neklamat a hovorit priamo. Vztah bez dovery nevydrzi.
Tak to potom áno. Rovnaký účet na mobile a na PC. *329**329*
Potom musela byť veľmi chytrá keď mala pri podvádzaní zapnuté GPS *22*
Nebude to nakoniec ??,....stoľar,.....abo nakoňec dajáky žeľežničár???.,.....bo určite indície tam sú,...