Výdrž čo si dať na výdrž

Výdrž pri sexe

Koľko vydržíte trtkat ja sa urobím po pár minútach čo si dať aby stal hodiny
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ď ...............,,...........
Všetko je to v hlave. Dáma musí dať najavo že si ten pravý, že ju uspokojiš, no a hlavne ty si to musíš zrovnať v hlave o čo ide. Keď to budeš cítiť že dámu ovladaš, že tečie, bude teda príde so sebazaprením po prvom návale orgazmu úžasné uvoľnenie a sebaovládanie. Stojí to zato aj pre dámu aj pre teba. Hihihi po určitej dobe dochádza k súladu a niekedy aj 4 hodinovemu striedaniu návalu odovzdávaniu citov, tekutín a laskani. Jediné čo budete potrebovať je meniť obliečky na posteľ...
Všetko je v hlave ... Skús pozrieť generika
Podľa mňa stačí mať pravidelný sex a nie raz za mesiac..
Mám pravidelne ......................sex
Tiež by som ho rad mal lenže neviem nájsť na to poriadne nadrzanu baculku
Treba napiecť dobrý perníkový koláč a mrdáte 12h.Moja potom 3dni nevie sedieť a šoférovať....Heslo dňa: "kade chodím,tade.... chodím"*124**15*
To by si mal hodit recept ;) urcite tym potesia nejedneho s takými problemami
No to asi neje pernik ako pernik v tom bude isto niečo ine ako pernik
cavko popiseme o tom a taaak???
Tak na to ti viem dať odpoveď. Mám bohaté skúsenosti zo senzuálnej masaže, som masérka a poradila som už nejednému klientovy ako na to.Existuje technika ako oddialiť vyvrcholenie. Už tu niekto písal že je veľmi dôležite, nefajčíť, nepiť, neponocovať, spánok je ozaj dôležitý a ešte pohyb. By si neveril, muži 60 ročný ktorý športujú, nemajú s tým žiadne problémy, dokonca sú na tom lepšie ako poniektorí 30 ročný chlapi,zo pár takýto chodia ku mne na masáž. Veľmi dôležité je milovať sa a keď sa nedá potom si ho vyhoniť ,klienty ktorý si často honia majú opačný problém, veľmi dlho sa robia a vlastne si vedia regulovať kedy sa urobí, prepne si to v hlave.
Ja som to uz vzdal a prestal riesit...radsej poriadne vymasirujem zenu ,damu a masaz ukoncim sqiurtom
Veľmi dobre si to napísala a dávam ti úplne za pravdu. Vlastná skúsenosť.
ano je to pravda mam 53r a striekam kedy chcem pri sulozi skratka cakam na partnerku kedy sa uroby a stoji taku pol hodinu
Pravidelne športujem fitnes beh cyklistika mam dobrú kondíciu nefajčim nepijem ajtak som hned hotovy
Tu všetci riešia nejaké papriky a iné... Jednoduchá vec. Krúžok na penis. Jednak dlhšie vydržíš a aj orgazmus je väčší.
To vobec nestaci aspoň u mna to nefunguje
Lubrigacny gelik s názvom Long action*4*
Mne už ani svätá voda nepomôže.
Stačí mať pravidelný sex/masturbáciu. Pred nedávnom som skúšal taký experiment vyše mesiac som nemal sex ani som nemasturboval, a potom som na to išiel poviem ti spravil som sa pri nej za 20sekund.
Čiže nemať sex/masturbáciu má v tomto svoje nevýhody. Výhody su že máš väčšiu chuť na sex ženy ťa ešte viac priťahujú a je väčšia šanca že dáš žene na javo že ju chces. (upravené)
Väčšinu svojho života som nebol spokojný s tým, ako dlho môžem.
Moja partnerka (partnerky) boli väčšinou spokojné a v poriadku, ale ja som chcel, aby to fungovalo dlhšie. Vtedy to bolo väčšinou okolo 5 až 10 minút, ale vždy som sa musel sústrediť, aby som neejakuloval príliš skoro.
Z iných dôvodov som asi pred 7 rokmi začal užívať jedno ľahké antidepresívum. Prvýkrát som nebol schopný dosiahnuť orgazmus vôbec. Zo začiatku to bolo pre mňa skvelé. A pre moju novú partnerku tiež. Prvýkrát som išiel celé hodiny, s krátkymi prestávkami, keď som stratil dych alebo moje nohy či ruky boli príliš unavené. Nasledujúce ráno som ledva vyšiel po schodoch na horné poschodie.
Potom sme mali problémy s podráždenými genitáliami, keďže jej mokro nestačilo na tú dlhú akciu a bola mi akosi tesná, bez ohľadu na to, že predtým, ako sme sa spoznali, mala tri pôrody.
Späť k veci. Zo začiatku som to antidepresívum užíval každý deň ako tabletku, ako mi bolo predpísané, ale obmedzil som to na 2-3 týždenne, takže viem dokonale kontrolovať, ako dlho vydržím, každopádne aj teraz, ak chcem Aby som dosiahol orgazmus, musím to urobiť v prvých 15-20 minútach, pretože po takom dlhom čase som už príliš unavený na to, aby som na to vynaložil dosť sily, aby som dosiahol orgazmus. Mnoho ďalších priateľov mi hovorí, že majú rovnakú skúsenosť, a tiež niektorí, ktorí vedia niečo o medicíne a farmácii, mi vysvetlili, že je to očakávané a normálne.
Ďalším riešením je priviesť ju k orgazmu ešte pred penetráciou. Ešte lepšie je, keď ju privedieš k striekaciemu orgazmu, pretože už bude veľmi spokojná a penetrácia bude ešte jednoduchšia vďaka dodatočnému mazaniu.
Je vlastne celkom jednoduché priviesť ženy k striekaniu, keď vieš ako. Existujú celkom dobré návody, dokonca aj na Youtube.
Prvýkrát bude mať dosť pevnú vôľu tomu zabrániť, keďže pre ňu je to pocit, ako keby sa vycikala a všetci sme mali v hlave silnú disciplínu, aby sme to nerobili pred ostatnými. Ak je dobrý rešpekt a vzťah medzi partnermi, po 3-4 krát to bude pre ňu ľahké. A za minútu ju privedieš k striekaniu.
No ja mam opačný problém ze sa do vagíny len tak ľahko neurobímozem trtkat aj hodinuoja ma 5 organizmov a ja nič ma to šere potom ma vždy rukov urobí hneď