NITRA+okolie

sex v aute

kde v okoli Nitry su miesta na sexovanie v aute..ci prirode?
To by aj mňa zaujímalo, alebo iba tri studne?
niekedy sa dalo ist cez most pri zelokvete do lava k dialnici-mostu ale chodieva tam uz dost ludi ci na autach..bajkoch alebo celkovo..preto ma zaujimaju nejake vase "tajne" miesta
Kde su tri studne a ako sa tam dostat?
Občas idem k Ľudovítová...sú tam jazierka a vodná elektráreň.Cela tá oblasť je priam na výzvu k všetkým fantaziam.Ja tam chodím čítať, fotiť...a...
Ahoj, suhlasim, je tam velmi pekne🙂
Ahoj. Zajtra sa chystám k jazierku. Chodí tam niekto? Idem tam prvý krát.
Ja do prírody chodím k jazierku pri Ľudovítovej. 48.39197089980107, 18.078430661098803

Minule sme zažili krásny sex s párikom, bez výmeny.
Ach.....o koľko zážitkov človek prichádza keď nie je v správnom čase na správnom mieste 🤡
no rad budem nejaky par takto sledovat :) musim si tam niekedy vybehnut
Radi sa pridáme. Kde to je. Fascinuje nás keď sme videny. Napíšte nám prosíme do pošty.
Dnes niekto na Ľudovítová okolo 18-19.00? Chcem ísť prejsť sa a možno....?
Niekto dnes okolo 19:30 pri jazere ? Ja mladý chalan pôjdem sa prejsť
dnes niekto v okoli NR v prirode? par ci žena ktory mozem sledovat? kludne sprava :) dohodneme
Ahojte kedy tam vybehnete?? do Ľudovítovej. ?
Dajte teda vediet ked niekam pojdete
Ahojte dnes by ste nemali o niečo záujem?
Aka je tu sanca, ze sa prida nejake ziena na spolocne opalovanie v prirode?
Ja idem dnes aj zajtra ...pozriem,pofotim.Ak má niekto záujem, chuť...na niečo prijemne
Zajtra 9.8.2022 budem cely deň v NR. Niekto niekde spoločná honka?
Musiš byť poriadny zúfalec keď si to napísal do 3 vlákien vo fóre *304*
Boli 4, ale nevadi………
Občas tadiaľ chodím na bicykli, je to rozľahlé a trafiť presne miesto, keď sú tam 4 jazerá od dediny a jedno za riekou, je to lotéria. 1,2,3, alebo 4 ???
Je to tu pekné. Chcelo by to ešte využiť ešte pokiaľ je vonku teplo. Či už nikto nechodí do prírody v tomto okolí ? *18* Rád by som sa tu stretol pofajčil a pohonil niekomu.*92* (upravené)
kto ide teraz na tri studne honka fajka pri tretej studni bi chaln muz rad ma nahotu v prirode