Extrémna steklivost

Potrebujem poradiť

Ahoj všetkým prosím stretol sa už niekto s tým že žena bola extrémne štekliva (lechtiva)pri predohre . Je to hrozne nedokážem sa k mojej žene dostať vždy to skončí fiaskom alebo je to len sex bez predohry ktorý je fakt oničom a nikomu neprináša to pekne . Plus neviete poradiť ako presvedčiť ženu aby s radosťou fajčila ? Ja ju milujem lízať no ona sa nemá ani k tomu . Trocha pred sexom ale nič viac
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zamilovaná do mňa je isto to by nebol problém ale s tým vzrušením asi máš pravdu . Sám sebe prídem ako sexi chlap pekná postava brada super zadok začínajúce tehličky . Ale už pár mesiacov si na nej všímam že že ona tam vôbec nevidí taký záujem . Že sa jej vyzleciem a ona nič . A pritom sa vždy snažím o niečo viac ale z jej strany to je vždy to isté . Povie mi že jaký som sexi a tam to končí ....žiadne sexuchtive oči
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Pri otázke milovania som si istý že ma moja polovička miluje na 100% .a k tej druhej časti tvojej radi ti musím napísať .keď to robím jemnejšie stekli to ešte viac keď tvrdšie tak to je na piču veľmi zhurta..niekedy sa k nes snažím dostať hľadaním veľmi dlho lebo keď sa snažím o viac tak ma tiki a nakoniec schytam "facku že prečo to tak pretahujem a podobné veci " ..už dlho jej nikam masáž celého tela a podobné veci mňa to veľmi vzrušuje a dokázem si predstaviť že starostlivosť o ženu by som vedel robiť celý deň no ona nechce . Viac ako 3 kvapky lubrikantu sú už veľa lebo sa cíti nepríjemné . A k odpovedi pod tvojich napíšem len to že svoju lásku miluje a budem sa snažiť všetko pre to aby ten sex nakoniec vyzeral úžasné .Len sa mi nevie poddať a tu vidím menší problém
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dik za podporu . Len neviem jak by som jej dal tu pohodu aby len kľudne ležala a užívala si to
Treba pevnejsie dotyky. Tiez som stekliva a pri velmi jemnych dotykoch to niekedy pride. Pevnejsi.. nie tak jemny dotyk a bude to fajn.
Ďakujem za odpoveď . Ale to nieje problém len steklivosti ale asi aj libida a náhlej zmeny chute. No aktuálne bude o chvíľu rodiť tak som zvedavý čo sa bude diať po Tom