Mazanie konverzácie

Konverzácia

Ahoj, viete mi niekto povedať aký to má zmysel že si ženy mažú históriu konverzácie? No nechápem to, najprv si píšeme ( nemyslím jeden deň) povie ti že si fajn človek že si v pohode, alebo že sa s tebou dobre píše, a chcela by si písať dlhšie, alebo že si mýli, potom tu nejaký čas nie je, a keď jej znova napíšeš, si myslíš že si robí srandu, lebo nevie o koho ide,a potom zistíš že jej ukradnutý , prepáčte ženy naozaj ste niektoré také povrchné? Nik vám nekáže aby ste boli milé, buďte úprimne, a priame však keď nechcete v pohode tak ideme ďalej.
Ja napríklad z dôvodu, aby sa nezistilo, že sem chodím aj sama občas.
Hmm ale ak s ním nepíšeš tak v pohode, a za ďalšie tak by si povedala, a podľa mňa by sa nehneval. Možno by si ho niečím potešila ktovie
Radšej neriskujem, neviem ako by reagoval
Veď to ano, to máš pravdu , no ktovie
Poradí mi niekto ako sa dá zmazať príspevok čo som tu napísala ?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ahoj.Musíš být VIP když chceš něco smazat,nebo někoho ignorovat.Jinak to nejde (upravené)
A keď si prečíta tento tvoj príspevok, tak už mazať nemusíš.
Ty beťárka *1**1* .............. Minimálne 30 znakov
Máš istotu, že to bola ona, nie on?
Áno a nevravím len o jednej, a dokonca aj overené profily jedna mi to vysvetlila,, že aby nestratila prehľad, že jej píše veľa ľudí,, ok to chápem, ale ak napíše že sa so mnou dobre píše a za týždeň nevie kto som tak asi sa jej so mnou nepísalo dobre. Či? Ja beriem že nemusím byť podľa chuti
17ztuzbykvet
17ztuzbykvet pred 7 mesiacmi
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja mám zmazané všetky konverzácie, čo bolo podstatné, to si pamätám, čo som zabudol, nemá zmysel mať v histórii.
Robia to muzi uplne bezne. Piseme si, vacsinou sa rozlucime, lebo mame kazdy inu predstavu a po case opat napise a netusi ani, ze sme si pisali
Ja nemazem , ale teraz som si všimol že časom ju zmažú ak je stara viac ako rok. Alebo po aktualizácii
My tu konverzácie ponechavame aby si to mohol vždy z nás dvoch prečítať. Či ja alebo manželka . Nemáme tajnosti. Je to o dôvere ináč by to nemalo význam. A áno je to lepšie aspoň vieme s kým a čo sme si v minulosti písali.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Samozrejme že sme povrchní. A z tvojej skúsenosti je jasné že niektorí ešte aj zabúdame. Na druhej strane ti to uľahčil. S takým by si nechcela predsa komunikovať.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja to neriešim keď neodpisujú. Je tu veľky nepomer a na jednu ženu je tu asi sto chlapov. Takže asi sa ani nedá na všetko odpisovať. Sme kde sme a na oboch stranách sa nájdu (ako by som to povedal) jedinci čo nestoja za reč. Nemôžeme súdiť celý strom podľa hnilých jabĺk.